Bakırköy Meclis Üyesi Adayı Suayi, Tiyatrocuların Gününü Kutladı

Gelecek Parti Bakırköy Belediye Meclis Üyesi 2. Sıra Adayı Yusuf Mehmet Suayi, Tiyatrocuların Gününü Kutladı.

5319 kez okundu.
Bakırköy Meclis Üyesi Adayı Suayi, Tiyatrocuların Gününü Kutladı Advert

Gelecek Parti'nin İstanbul Bakırköy Belediyesi Meclis Üyesi adaylarından Yusuf Mehmet Suayi, Dünya Tiyatro Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. Suayi, tiyatro sanatının önemine vurgu yaparak, tiyatrocuların emeklerine ve sanatlarına olan katkılarına teşekkür etti.

Kutlama mesajında Suayi, tiyatronun insanların düşünmeye ve toplumsal konuları ele almaya yönlendiren güçlü bir araç olduğunu belirtti. Tiyatro sanatının, toplumsal farkındalık yarattığını ve insanları derin düşüncelere sevk ettiğini ifade etti.

Bakırköy'de tiyatro sanatının desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Suayi, kültürel etkinliklerin ve sanatın toplumun bir parçası olarak önemli bir rol oynadığını dile getirdi. Tiyatrocuların ve sanatseverlerin yanında olduklarını belirten Suayi, tiyatro sanatının daha da gelişmesi ve yaygınlaşması için çaba göstereceklerini ifade etti.

Suayi'nin kutlama mesajı, Bakırköy'deki tiyatro camiası ve sanatseverler tarafından olumlu karşılandı. Tiyatrocular, adayın tiyatro sanatına olan desteğinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var