Temel Karamollaoğlu’nu Ziyaret

MGV Milli Gençlik Vakfı Şeref Başkanı Nevzat Laleli ve arkadaşları HAY-DER Hayırda Yarışanlar Derneği adına, SP Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu makamında ziyaret ederek 31.Mart.2024 yapılacak seçimde başarılar dilediler

1763 kez okundu.
Temel Karamollaoğlu’nu Ziyaret Advert

Dernek Genel Başkanı ve arkadaşlarını makamında kabul eden Karamollaoğlu, Nevzat Laleli ve arkadaşlarını kutlayarak; “Biz Milli Nizam Partisi Gençlik kollarında olsun, Milli Selamet Partisi Gençlik kollarında olsun, MGV Milli Gençlik Vakfı Genel Başkanlığında olsun Nevzat Beyin çalışmalarını yakından takip ediyor ve kendisiyle iftihar ediyoruz. 

İşte 6. Kitap olan “Erbakan’la omuz omuza 50 yıl” kitabını da yayınlayarak bize sundular. Teşekkür ediyorum” demiştir.
 
Saadet Partisi Genel Başkanı Temek Karamollaoğlu ayrıca günün önemli olayına da temas etmiş; “Bu gün en önemli konumuz İsrail’in Filistin ve özellikle Gazze’de yaptığı katliamlarıdır. Öldürdüğü çoluk çocuk, kadın erkek, genç yaşlı sayısı 33.000 i geçmiştir ve bu zulüm hala da devam etmektedir.
Türkiye de dahil 56 Müslüman ülkenin yöneticileri, olayı sadece kınamakta bu zulmü durduracak bir tek adım atmamaktadırlar.
İşte siyasi gücün önemi burada bir kere daha karşımıza çıkmakta, 1975 Kıbrıs Barış harekâtında olduğu gibi haklarımızın gasp edildiği zaman haklarımız korunmakta zulüm kaynağında boğulmaktadır.
Onun için milli görüşün, Saadet Partisi’nin en kısa zamanda iktidar olması, ülke içindeki ve ülke dışındaki haksızlıklara el koyması gerekmektedir” demiştir.

NEVZAT LALELİ’NİN KONUŞMASI

Başkan Nevzat Laleli ise Sayın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun kendilerini kabul etmesinden onur duyduklarını ifade ederek; “Genel Başkanımızın bizi kabul buyurması bize gösterdiği yakın alakanın bir işaretidir. Biz bu değere layık olmaya çalışacağımızın herkes tarafından iyi bilinmesini isteriz.
HAY-DER kurulduktan sonra her zaman milli görüşün daha iyi anlaşılmasına ve milli görüşçülerin tek vücut ve kalp olarak çalışması gerektiğini vurgulamıştır. Çünkü HAY-DER’in çalışma sahası,milli görüştür ve hedefleri “Mutlu insan, Sağlam aile, Güçlü toplum” dur. 
Son yayınladığımız ve SP Genel Başkanı Karamollaoğlu’na takdim ettiğimiz “ERBAKAN’LA OMUZ OMUZA 50 YIL” adını taşıyan kitap, 1969 yılından itibaren yaşanmış milli görüş çalışmalarını bir hatıra olarak okuyucularına aktarmaktadır. 
Hocamız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’la birlikte 50 yıllık sürede, inançların ve fikirlerin peşinden koşulması gerektiğine inanan insanlar olarak bu güden sonra ömrümüzün sonuna kadar da aynı idealler peşinde koşmamız gerektiğini bütün kalbimizle inanıyoruz” demiştir. 

 

 

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rize’de trafik kazası
Rize’de trafik kazası
Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz
Çelik: İsrail'in basın mensuplarını hedef almasını lanetliyoruz