Mersavi Aşireti, Mehmet Kasım Gülpınar, Ecz. Vedat Doğar ve Mehmet Ekinci'ye Tam Destek Veriyor-(VİDEO)

Şanlıurfa'nın köklü aşiretlerinden biri olan Mersavi Aşireti, yerel seçim sürecinde kararını net bir şekilde ortaya koydu. Aşiret mensupları, Yeniden Refah Partisi'nin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkan Adayı Ecz. Vedat Doğar ve Eyyübiye Belediye Başkan Adayı Mehmet Ekinci'ye tam destek verdiklerini açıkladılar.

2148 kez okundu.
Mersavi Aşireti, Mehmet Kasım Gülpınar, Ecz. Vedat Doğar ve Mehmet Ekinci'ye Tam Destek Veriyor-(VİDEO) Advert

Mersavi Aşireti'ne mensup meclis üyeleri, seçim iletişim bürosu açılış programında bu desteği net bir şekilde ifade ettiler. Yeniden Refah Partisi'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Mehmet Kasım Gülpınar, Haliliye Belediye Başkanı adayı Ecz. Vedat Doğar ve Yeniden Refah Partisi Eyyübiye Belediye Başkanı adayı Mehmet Ekinci, binlerce kişinin katıldığı seçim ofisi açılışında adeta miting havasında karşılandılar.
Mersavi Aşireti'nden Yeniden Refah Partisi Meclis Üyesi Adayları da bu destek açıklamasına katıldılar. Hasan Karataş, Şahin Demirel, Furkan Boz, Fuat Sağıroğlu, Aziz Yavuz, Adil Yıldız ve, Halil Kızılelma gibi isimler, seçim iletişim bürosunun açılış töreninde "Ahlaklı belediyecilik düsturuyla; Adil düzeni yerelde kuracağız" ifadeleriyle desteklerini dile getirdiler.
Bu açıklamayla birlikte, Mersavi Aşireti'nin Yeniden Refah Partisi adaylarına sağladığı desteğin belirginleştiği görülürken, Şanlıurfa'da yerel seçim atmosferi daha da renklendi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
Sağlık Bakanı Koca’dan ‘Ebeler Haftası’ mesajı
Sağlık Bakanı Koca’dan ‘Ebeler Haftası’ mesajı