Turkcell Süper Kupa Finali biletleri satışa çıktı!

Spor Toto Süper Lig 2022-2023 Sezonu şampiyonu takımımız, 2022-2023 Sezonu Ziraat Türkiye Kupası şampiyonu Fenerbahçe ile 7 Nisan Pazar günü saat 21:30’da Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda karşı karşıya gelecek.

2288 kez okundu.
Turkcell Süper Kupa Finali biletleri satışa çıktı! Advert

Turkcell Süper Kupa maçının biletleri www.passo.com.tr adresinden 29 Mart Cuma günü saat 16.00’da Gs Bonus öncelikli olarak, 30 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te ise genel satışa sunulacaktır.

Bilet satın almak için tıklayın!

Sarı-kırmızılı taraftarlarımız, Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu'nda Maraton tribünü, Numaralı Tribün ve Güney kale arkası tribününde yer alabilecektir. Satışa sunulacak biletleri sadece Galatasaray Logolu Passolig kart sahipleri satın alabilecekler.

Bilet limiti 1 (bir) adettir.

Şanlıurfa İl Güvenlik Kurulu kararıyla, 21.02.2023 tarihi itibariyle Fenerbahçe Passolig kartı olan kişiler kartlarını iptal etmiş ve Galatasaray Passolig kartı çıkartmış olsalar dahi Galatasaray Tribünlerinden bilet satın alamayacaklardır.

Turkcell Süper Kupa Bilet Fiyatları:

 

Tribün

 

Bilet Fiyatı

 

Güney Kale Arkası

 

1.000 TL

 

Maraton Tribünü    

 

2.000 TL

 

Numaralı Tribün

 

2.000 TL

Bilet alan taraftarlarımız için, stadyum otopark kullanım hakkı bulunmamaktadır.

Passolig Hizmet Bedeli ücrete dahildir.

Passolig kartı olmayan taraftarlarımız passolig.com.tr adresinden başvuru yaptıktan sonra bilet satın alabilirler.

E-Bilet uygulamasının zorunlu olduğu ve hem elektronik bilet hem de kağıt biletle giriş yapılan müsabakalarda başkası adına düzenlenmiş elektronik kart ile müsabakaya giren ve kartını başkasına kullandıran kişiler hakkında 6222 sayılı kanunun 15. Maddesi hükümleri çerçevesinde cezai işlem yapılmakta ve bu kişiler hakkında ayrıca seyirden men cezası uygulanmaktadır. Bu sebepten ötürü taraftarlarımızın herhangi bir cezaya maruz kalmamaları için başkasına ait elektronik kart (PassoLig) ile müsabakalara girmemeleri ve kendi elektronik kartlarını başkalarına kullandırmamaları gerekmektedir.

6222 Sayılı kanuna göre ilgili federasyon, spor kulüpleri ve yetkili diğer kişiler tarafından uygun görülen yerler ve görevliler dışında bilet satışı yapılamaz. Bu sebeple taraftarlarımıza kanun uyarınca yetkili kılınmamış kişi ve kurumlardan bilet satın almamaları gerektiği ve bu yolla bilet satışının yasal olmadığı bu şekilde bilet satanlar hakkında altı aydan bir yıla kadar hapis ve yüz günden iki bin güne kadar adli para cezası almaları ve değerinin üstünde bilet satanların da bir yıldan üç yıla kadar hapis ve iki yüz eli günden beş bin güne kadar adli para cezası ile cezalandırılabilirler

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı