Milletvekili Yazmacı Eyyübiye’de Esnafla Buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Cevahir Asuman Yazmacı, seçim çalışmaları kapsamındaEyyübiye’de hizmet veren esnafları ziyaret etti.

1809 kez okundu.
Milletvekili Yazmacı Eyyübiye’de Esnafla Buluştu Advert

31 Mart Mahalli İdareler Seçimi kapsamında çalışmalarını sürdüren Milletvekili Yazmacı, AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek güne başladı. AK Parti Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğal, Eyyübiye İlçe Yönetimi Kurulu Üyeleri ve meclis üyesi adaylarıyla bir araya gelen Yazmacı, yerel seçim çalışmalarını değerlendirdi.

BEYAZGÜL, KUŞ VE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İÇİN OY İSTEDİ

Ardından, Başkan Moğal ile birlikte çarşıya çıkan Yazmacı, Komiser Şakir Caddesinde esnafı ziyaret etti. AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülten Balcı, Gençlik Kolları Başkanı Hamza Göktaş, Meclis Üyesi Adayı Emine Avdan’ın eşlik ettiği ziyarette esnafa hayırlı işler, bol kazançlar ve kolaylıklar diledi. Yazmacı 31 Mart’ta Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ve meclis üyesi adayları için destek istedi. Esnafın sadece kapılarını değil kendilerine gönüllerini de açtığını belirten Yazmacı, “Ahilik kültürünün temsilcisi, sosyal dayanışmanın öncüsü, ekonomimizin temel direği esnafımız bizleri güler yüzle karşıladı, coşkuyla uğurladı. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı