Kasım Gülpınar’dan Yarınki Seçimlerle İlgili 2 Kritik Çağrı

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, seçimin arifesinde oy kullanacak vatandaşlara çok önemli iki çağrıda bulundu.

257 kez okundu.
Kasım Gülpınar’dan Yarınki Seçimlerle İlgili 2 Kritik Çağrı Advert

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, seçimin arifesinde oy kullanacak vatandaşlara çok önemli iki çağrıda bulundu. Bunlardan biri sandığa gidip oylarını kullanmaları bir diğeri de seçim günü sağduyulu olmaları yönünde.

Seçimle ilgili yasaklara ve kurallara uyulmasının yanı sıra silah taşıma veya seçim sonrası kutlama ve benzeri faaliyetlerde kesinlikle havaya ateş etme, silahla kutlama gibi durumlardan uzak durulmasını isteyen Gülpınar, kadim şehir Şanlıurfa’da demokratik ve hoşgörü içerisinde bir seçim olmasını diledi.

Yarın (31 Mart 2024) gerçekleştirilecek olan seçimlerde vatandaşlık görevi olarak seçmenlerin oyunu kullanmasının çok önemli olduğunu ifade eden Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kasım Gülpınar, ”Yaklaşık 60 gündür çok yoğun bir seçim çalışması yürüttük. Artık karar, siz değerli hemşehrilerimizindir.

Sandığa gidip demokratik hakkınız olan oylarınızı kullanmanız rica ediyorum. Çünkü yarın sandıkta vereceğiniz kararla bu kadim şehrin, önümüzdeki 5 yılının kaderini belirleyeceksiniz. Şahsıma ve partimize gösterdiğiniz teveccühten dolayı şimdiden hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah ülkemize, şehrimize ve milletimize hayırlısını nasip etsin.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı