Başkan Özyavuz: Sükunet İçerisinde Oyumuzu Kullanalım-(VİDEO)

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, 31 Mart (Yarın) yerel seçimler öncesi Harranlı hemşehrilerine seslenerek, herkes sandığa gitsin ve sükunetle reyini kullansın dedi.

1545 kez okundu.
Başkan Özyavuz: Sükunet İçerisinde Oyumuzu Kullanalım-(VİDEO) Advert

 

 

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, yarın yapılacak olan seçime Harranlı hemşehrilerini oy kullanmaya ve sükunete davet etti.

Kıymetli Harranlı hemşehrilerim şimdi biz göreve geldiğimiz günden bu yana her alanda güneyden, kuzeye kadar doğudan batıya kadar ayırım gayrım yapmadan kesinlikle etnik köken, aşiret ayırımı yapmadan çalıştık.31 Mart 2019 yılında Sizlerin teveccühüyle belediye başkanı seçildiğimde o otobüsün üzerinde zafer konuşmasını yaparken dedim ki benim aşiretim Harran'dır. Benim için sizler varsınız.

Harran bugüne kadar hep Cumhur İttifakı'nın Meşalesi oldu. Harran'dan başlattık. Ateşi buradan yaktık. Bizim Cumhur İttifakı'na ihanet etme gibi bir şansımız yok. 31 Mart normal bir gün olarak geçecektir bizler için. suhuletle sandığa gideceksiniz. Hiç kimsenin burnu kanamayacak. Çünkü bizim için sizler nice nice seçimlerden önemlisiniz. Seçimler gelir gider. Biz, her zaman kardeş, akraba, dost aynı taziyede oturacağız. Aynı düğünde oturacağız. Seçim için hiç kimse arkadaşının kalbini kırmasın. 31 Mart 2024 sizlerin zaferidir. Bu zaferinizi şimdiden kutluyorum. En önemli konuların başında muhtarlık konusu var. Ben özellikle ve özellikle muhtarlık konularında sakin olmanızı istiyorum. Herkes sandığa gitsin. Güvenlik tedbirleri zaten her yerde var. Onun için hiç birinizin şüphesi olmasın. Seçimin sonucu da belli. Hepinize hayırlı olsun diyorum. Açıklamasında bulundu.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var