Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Er, vatandaşlarla bir araya geldi

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Sami Er, Malatya Büyükşehir Belediyesi Devir Teslim Töreninin akabinde İnönü Caddesindeki esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

120 kez okundu.
Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Er, vatandaşlarla bir araya geldi Advert

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Sami Er, şehrin anahtarını Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Latif Okyay’dan teslim aldıktan sonra ilk olarak esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

Başkan Er, gittiği noktalarda vatandaşların ilgi ve sevgisi ile karşılanırken, vatandaşlara da ''hayırlı ramazanlar'' dileğinde bulundu. Esnaf ve vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Er, “Malatya için çok çalışacağız. Malatya’nın eski günlerine dönmesi ve şehrimizin ayağa kaldırılması noktasında yoğun mesai harcayacağımızdan vatandaşlarımız emin olsun. Malatya’da yapılacak çok iş var ve biz sorumluluklarımızın farkındayız. Bu bilinçle şehrimizin geleceğini inşa edeceğiz.” dedi.

Öte yandan vatandaşların istek ve taleplerini de dinleyen Başkan Er, sorunların çözümü noktasında gayret göstereceklerini söyledi.

Hibya Haber Ajansı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Er vatandaşlarla bir araya geldi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
AKUT, mart ayında 12 arama kurtarma operasyonu gerçekleştirdi
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var
DSÖ: Gazze’deki insani yardım misyonlarının sorunsuz geçişe ihtiyacı var