Bozdağ, Gülpınar'ı Tebrik Etti: Göreve Başlayan Büyükşehir Belediye Başkanına İlk Destek

TBMM Başkan Vekili ve Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Bekir Bozdağ, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlayan Mehmet Kasım Gülpınar'ı tebrik etti. Gülpınar, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler seçimlerinde Şanlıurfa halkının büyük desteğiyle seçilmiş ve bugün itibariyle resmen görevine başlamıştı.

721 kez okundu.
Bozdağ, Gülpınar'ı Tebrik Etti: Göreve Başlayan Büyükşehir Belediye Başkanına İlk Destek Advert

Bozdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Gülpınar'a yeni görevinde başarılar diledi. "Bugün görevi devreden Şanlıurfa önceki dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e de ilimize yaptığı hizmetler, kazandırdığı projeler ve eserler nedeniyle teşekkür ediyorum" diyerek Beyazgül'ün hizmetleri için minnettarlık duygularını dile getirdi.

Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa'nın yeni Büyükşehir Belediye Başkanı olarak göreve başlamasıyla birlikte, ilin gelişimine ve refahına katkı sağlamak için çalışmalarına hız verdi. Gülpınar'ın, belediye başkanlığı süresince il genelinde yapacağı projeler ve hizmetlerle ilgili beklentiler yüksek.

Gülpınar, göreve başlamasıyla birlikte, il genelindeki sosyal, kültürel ve altyapısal ihtiyaçları belirleyerek kapsamlı projeler hayata geçireceklerini belirtti. Şanlıurfa'nın geleceği adına umut vaat eden bu gelişmeler, ilin ve halkının beklentilerini karşılamak adına önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
TCMB-Kapasite kullanım oranı Nisan’da yüzde 77,0’ye geriledi
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı
IDF: Savaş uçakları 50'den fazla askeri hedefe saldırdı