Metin Baydilli: "Belediyenin Borç Durumu Gerçeği Yansıtmamaktadır"

Karaköprü eski belediye başkanı Metin Baydilli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin borç durumuyla ilgili yaptığı açıklamaları eleştirdi.

1145 kez okundu.
Metin Baydilli: Advert

Baydilli, yaptığı açıklamada, “Değerli Karaköprülü hemşerilerim; Bugün Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin düzenlemiş olduğu basın toplantısında yapmış olduğu başta Belediyenin borç durumu ile ilgili açıklamalar gerçekleri yansıtmamaktadır. Sayın Çiftçi’nin kamuoyununda algı oluşturmaya yönelik iftiralarını en kısa sürede katılacağım televizyon programında belgeleriyle halkımıza anlatacağım" dedi.

Baydilli açıklamasında ayrıca, “Bizim alnımız açık, başımız dik, Allah’a çok şükür hesabını veremeceğimiz hiç bir şey yoktur. 8.5 yıldır hizmet ettiğim Karaköprülü hemşerilerime saygılarımı sunuyorum” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan, Baydilli'nin açıklamalarıyla ilgili Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'nin yanıtı merakla bekleniyor. Kamuoyu, belediyenin borç durumu hakkında ortaya atılan iddiaların netleşmesini ve açıklamaların belgelerle desteklenmesini bekliyor.

Baydilli'nin belirttiği gibi, konunun en kısa sürede bir televizyon programında detaylı olarak ele alınması ve belgelerle desteklenmesi bekleniyor.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve  Çerkes Sürgünü'nü andı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve Çerkes Sürgünü'nü andı