Onur Kapaklı Belediye'ye Fatura Kestiğini İtiraf Etti

Onur Kapaklı, Belediyesi'ye fatura kestiğini itiraf etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, hakkında çıkan usulsüzlük iddialarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

1617 kez okundu.
Onur Kapaklı Belediye'ye Fatura Kestiğini İtiraf Etti Advert

Son zamanlarda hakkında ortaya atılan usulsüzlük iddiaları ile ilgili sosyal medya üzerinden paylaşım yapan Kapaklı, "Gerekli hukuki işlemleri pazartesi başlatacağım. Allah’a çok şükür 5 yıllık şube müdürlüğümde ne ben ne de birinci derece yakınım çalıştığım kuruma fatura kesmiştir." ifadelerini kullandı.

Öte yandan, Kapaklı'nın yapacağını belirttiği hukuki işlemlerin nasıl bir süreç izleyeceği ve hangi yöntemlerle yürütüleceği de merak konusu. Kapaklı'nın bu açıklamalarıyla birlikte, ilerleyen günlerde konunun nasıl bir seyir izleyeceği büyük bir dikkatle takip ediliyor.

Kapaklı'nın Belediye'ne fatura kestiğini itiraf etmesiyle birlikte, şimdi gözlerin çevrildiği yer, yaşanacak gelişmeler ve yapılacak olan hukuki süreçler oldu. Kamuoyu, bu iddiaların aydınlatılması ve doğru bilgilerin ortaya çıkarılması konusunda büyük bir merak içinde beklemekte.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ABD Başkanı Biden: Gazetecilik suç değildir
ABD Başkanı Biden: Gazetecilik suç değildir
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi yakınındaki ormanlık alanda yangın çıktı
Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesi yakınındaki ormanlık alanda yangın çıktı