Akıl ve Kıran Ailelerinin Mutlu Günü

Karakeçili aşiretinin sevilen ailelerinden Akıl ailesi ile Kıran ailesinin mutlu günlerinde buluştu: Gülistan Kıran ile Mehmet Ali Akıl Evlendi.

4161 kez okundu.
Akıl ve Kıran Ailelerinin Mutlu Günü Advert

Eşsiz bir mutluluk ve sevinç atmosferinde, Akıl ve Kıran aileleri, sevdikleriyle bir araya gelerek Gülistan Kıran ile Mehmet Ali Akıl'ın düğün törenine şahitlik etti. 

Natural Düğün Salonu, renkli çiçeklerle süslenmiş ve zarif detaylarla donatılmıştı. Davetliler, çiftin bu özel gününde yer almanın heyecanını yaşadı

Şanlıurfa'nın sevilen aileleri, Zülkif ve Zeliha Kıran ile Mustafa ve Makbule Akıl, mutlu günlerinde buluşarak düğün töreniyle bir araya geldi. Natural Düğün Salonu'nda gerçekleşen muhteşem törende, ailenin evlatları Gülistan Kıran ile Mehmet Ali Akıl, hayatlarını birleştirdi.

Davetliler, gelin ve damadın mutluluğuna tanıklık etmek için törene akın etti. Renkli ve neşeli anların yaşandığı düğün töreninde, gelin ve damat, sevdikleriyle birlikte unutulmaz bir gece geçirdi.

Gülistan Kıran ve Mehmet Ali Akıl çifti, düğün töreninde duygusal anlar yaşadı. Ailelerin ve dostların desteğiyle başlayan yeni hayatlarına ilk adımı attıkları bu özel günde, bir ömür boyu mutluluk dilediler.

Düğün töreni, dostlukların, sevginin ve mutluluğun bir araya geldiği muhteşem bir kutlamaya dönüştü.

 

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
Katz: İsrail'in İrlanda ve Norveç büyükelçilerinin geri çağrılması için talimat verdim
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor
BM: Kharkiv bölgesinde şiddetli saldırılar devam ediyor