23 Nisan'da Makam Koltuğu Geleceğimiz Olan Çocukların...

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Abdullah Solmaz 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle İl Sağlık Müdürlüğü kreşinde eğitim gören minikleri ziyaret etti. Çeşitli etkinliklerin düzenlendiği kreşte çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutladı.

3463 kez okundu.
23 Nisan'da Makam Koltuğu Geleceğimiz Olan Çocukların... Advert

Minikler Daha sonra 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda gelenek haline gelen çocukların temsilen makam koltuğuna oturması sebebiyle İl Sağlık Müdürü Doç.Dr. Abdullah Solmaz’ı makam odasında ziyaret ederek Heyecanla müdürlük makamına oturdular.
Makam koltuğunu çocuklara devreden solmaz, yeni müdüre bir talimatı olup olmadığını sordu. Temsili olarak müdürlük makamına oturan öğrencimiz Şanlıurfa sağlığında çocuklar için gereken çalışmaların zaten yapıldığını belirterek öğrenim gördükleri sınıf için birkaç istekte bulundu.
Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı tebrik eden Müdür Solmaz, ‘23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesi ile görevimizi çocuklarımıza emanet ettik. Kıymetli öğretmenlerimize ve sevgili öğrencilerimize bu güzel ve anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle Mustafa Kemal Atatürk’ün tüm dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı en kalbi duygularımla kutluyor ve öğrencilerimizin başarılarının devamını dilerim” dedi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleket Partisi'nden “genel merkez kapatıldı” iddialarına yanıt
Memleket Partisi'nden “genel merkez kapatıldı” iddialarına yanıt
Bakan Bak'tan milli sporcu Serkan Yıldırım'a tebrik
Bakan Bak'tan milli sporcu Serkan Yıldırım'a tebrik