Şanlıurfa genelinde 21 saatlik su kesintisi yaşanacak

Şanlıurfa'da bugün yaşanan ani bir arıza nedeniyle su kesintisi nedeniyle bazı mahallelerde 21 saatlik su kesintisi yaşanacak.

1976 kez okundu.
Şanlıurfa genelinde 21 saatlik su kesintisi yaşanacak Advert

Şanlıurfa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (ŞUSKİ) tarafından yapılan açıklamaya göre,”Şanlıurfa Havaalanı, Şanlıurfa Cezaevi ve köy içme suyu gurubunu besleyen terfi hattında meydana gelen arıza nedeni ile gerçekleşecek olan onarım çalışması için 23 Nisan Salı günü saat 23.00 ile 24 Nisan Çarşamba günü saat 20.00 arası Şanlıurfa Havaalanı, Ş.Urfa Cezaevi, Çömlekçi, Şahmurat, Bezirci, Aşağı çiftlik, Büyükakziyaret, Küçükakziyaret, Sancak, Horzum, Yaylacık, Kersan, Pınarbaşı, Hamurkesen ve Uğraklı mahallelerinde su kesintisi meydana gelecektir.”

ŞUSKİ yetkilileri, kesintinin 23  Nisan Salı günü (bugün) saat 23.00 ile 24 Nisan Çarşamba günü 20.00 arasında gerçekleşeceğini belirtti. Ani ve beklenmedik bir arıza nedeniyle meydana gelecek olan su kesintisi, belirtilen mahallelerde yaşayan vatandaşları etkileyecek.

Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, vatandaşların kesinti öncesinde gerekli önlemleri almaları ve su ihtiyaçlarını karşılamak için gerekli tedbirleri almaları gerektiği vurgulandı. Kesintinin ardından suyun normale döneceği ve vatandaşların tekrar su kullanımına başlayabilecekleri bildirildi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Fenerbahçe Eda Erdem'le sözleşme uzattı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve  Çerkes Sürgünü'nü andı
Davutoğlu, Kırım Tatar ve Çerkes Sürgünü'nü andı