Malatya Büyükşehir Belediyesi Urfa Basınına da Borçluymuş..

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin mali sıkıntıları giderek derinleşiyor. Son açıklamalara göre, belediye başkanı Sami Er tarafından yapılan Meclis toplantısında, belediyenin toplam borcunun 17 milyar Türk Lirası olduğu belirtildi. Ancak, bu borcun sadece genel bütçe borcu olmadığı ortaya çıktı. Basın kuruluşlarına olan borçlar da Malatya Büyükşehir Belediyesi'nin mali durumunu zorluyor.

1966 kez okundu.
Malatya Büyükşehir Belediyesi Urfa Basınına da  Borçluymuş.. Advert

Basına olan toplam borcun 7 milyon 275 bin 480 Türk Lirası olduğu tespit edildi. Bu borç, çeşitli basın kuruluşlarına olan alacakları içeriyor. En yüksek borçluluk oranına sahip olan Yaba Ajans, 3 milyon 342 bin 980 Türk Lirası ile dikkat çekiyor. Onu, 1 milyon 961 bin 994 Türk Lirası ile Dlt Reklam ve 1 milyon 226 bin 398 Türk Lirası ile Roza Ajansı izliyor.

Diğer basın kuruluşları arasında Marky Ajansı Murat Çetin, Muhammed Said Yalçın Beydağı Ajansı, Pütürge Haber Ajansı, Bu Sabah Medya ve Malatya Gündem Özel de bulunuyor. Bu kuruluşlar da Malatya Büyükşehir Belediyesi'nden toplamda binlerce Türk Lirası alacaklı durumda.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karahantepe’ye doğa yürüyüşü
Karahantepe’ye doğa yürüyüşü
Filenin Sultanları, İtalya'ya mağlup oldu
Filenin Sultanları, İtalya'ya mağlup oldu