Başkan Ferhat Karadağ'dan Anneler Günü Mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, 12 Mayıs Anneler Günü dolayısıyla duygusal bir mesaj yayımladı. Karadağ, annelerin toplumun temel taşları olduğunu ve sağlıklı nesiller yetiştirme konusunda önemli bir rol üstlendiklerini vurguladı.

1895 kez okundu.
Başkan Ferhat Karadağ'dan Anneler Günü Mesajı Advert

Başkan Karadağ mesajında, "Anneler, çocuklarımıza sağlıklı nesiller yetiştirmede büyük bir rol üstlenmektedir. Onlar, sadece evlatlarının değil, tüm toplumun hayat rehberi ve kahramanlarıdır. Annelerimizin çocuklarına karşı gösterdikleri sevgi karşılıksızdır ve bu sevgi, toplumumuzun temel taşlarını oluşturur," dedi.

Mesajında, Peygamberimiz Hz. Muhammed'in annelere verdiği değeri hatırlatan Başkan Karadağ, "Peygamberimiz, 'Cennet annelerin ayakları altındadır' diyerek annelere verdiği değeri vurgulamıştır. Türk milleti, tarih boyunca annelerin fedakarlıkları ve kahramanlıklarıyla şekillenmiştir. Geçmişin ve geleceğin köprüsü olan anneler, milletimizin gelişimine büyük katkı sağlamıştır," ifadelerini kullandı.

Başkan Karadağ, mesajını şöyle tamamladı: "Özellikle kendi annem ve eşim başta olmak üzere, tüm annelerin Anneler Günü'nü içtenlikle kutlarım. Şehit olan annelere Allah'tan rahmet dilerim. Annelerimiz, bizler için sadece bugün değil, her gün değerli ve önemlidir. Onların emekleri, sevgileri ve fedakarlıkları, bizleri geleceğe taşıyan en önemli güçtür."

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı