Bağcılar'da Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı

Bağcılar Belediyesi, “Bağcılar Anneleriyle Güzel” mottosuyla ilçe genelinde 3 farklı etkinlik düzenledi. 

125 kez okundu.
Bağcılar'da Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı Advert

Özel öğrencilerden el emeği mumluklar Engelliler Sarayı’nda 3D tasarım sınıfında eğitim gören kursiyerler, anneler günü için kendi elleriyle mum tasarladı. 

Bağcılar Belediyesi Engelliler Sarayı, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi iş birliğiyle Anneler Günü’nde farklı bir etkinliğe imza attı. Engelsiz Yüzme Havuzu’nda gerçekleşen programda engeli bireyler, annelerine sualtında karanfil verdi.

Etkinlikler Bağcılar Meydanı’nda düzenlenen konserlerle tamamlandı. Açılış konuşmalarıyla başlayan programda keman ve gitar dinletisinin yanı sıra Bağcılar Belediyesi Bilgi Evi Çocuk Korosu ve Hikmet Barutçugil Güzel Sanatlar Lisesi Orkestrası sahne aldı. 

Türkiye’nin özellikle son yıllarda savunma, eğitim, ulaşım, olmak üzere hemen her alanda gıpta ile bakılan başarılara ulaşmasında en büyük pay sahiplerinin anneler olduğunu söyleyen Bağcılar Belediye Başkanı Abdullah Özdemir, “Sevginin, merhametin, fedakarlığın ve emeğin timsali olan başta şehit annelerimizin, sevgili annemin, bütün annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.  Anneler gününü buruk bir şekilde karşılıyoruz bu sene. Yaklaşık yarım asırdan fazla bir süredir Filistin’de tüm Filistin coğrafyasında büyük bir zulmün artarak devam ettiğini, 7 Ekim tarihinden sonrada daha da şiddetli bir şekilde devam ettiğini üzülerek görüyoruz. Bu vesileyle Gazze’deki, mazlum coğrafyadaki tüm annelerimize de Rabbimden ferahlıklar niyaz ediyorum.” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Bağcılar'da Anneler Günü çeşitli etkinliklerle kutlandı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Karahantepe’ye doğa yürüyüşü
Karahantepe’ye doğa yürüyüşü
Filenin Sultanları, İtalya'ya mağlup oldu
Filenin Sultanları, İtalya'ya mağlup oldu