Başkan Gülpınar: "Ciddi Sıkıntılar Var, Hiçbir Mazeretin Arkasına Sığınmadan Hizmet Edeceğiz"

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, belediye çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

3279 kez okundu.
Başkan Gülpınar: Advert

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Kasım Gülpınar, belediye çalışmalarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Başkan Gülpınar, milli görüş belediyeciliği ve ahlaklı, dürüst hizmet anlayışını tüm Türkiye'ye göstermek amacıyla çalıştıklarını vurguladı. "Allah nasip ederse bu beş yıl içerisinde milli görüş belediyeciliğinin, ahlaklı ve dürüst belediyeciliğin nasıl olduğunu bütün Türkiye’ye ispat edeceğiz" diyen Gülpınar, göreve geldikleri ilk günden itibaren bu hedef doğrultusunda çalışmalara başladıklarını belirtti.

”Ciddi sıkıntılar var "

Şanlıurfa'daki mevcut durum hakkında da değerlendirmelerde bulunan Gülpınar, ciddi sıkıntılar olduğunu vurguladı. Bu sıkıntıları kamuoyu ile paylaşacaklarını ve basın mensupları aracılığıyla gündeme getireceklerini ifade etti. Gülpınar, "Ciddi sıkıntılar var. Bunları önümüzdeki süreçte kamuoyu ile yakından paylaşacağız. Basın mensuplarımız aracılığıyla bu konuyu gündeme getireceğiz" diye konuştu.

"Ekip Arkadaşlarımız ile Özverili bir şekilde çalışacağız "

Hiçbir şekilde mazeret üretmeyeceklerini belirten Başkan Gülpınar, halkın iradesinin tecelli ettiği bu seçimden sonra halka karşı olan sorumluluklarını yerine getireceklerini söyledi. Ekip arkadaşlarıyla birlikte bu mesuliyetin bilincinde olduklarını ifade eden Gülpınar, "Hiçbir şekilde bir mazeretin arkasına sığınmadan halkın iradesinin tecelli ettiği bu seçim ortamından sonra halka karşı olan mesuliyetimizi, ekip arkadaşlarımızla beraber sonuna kadar yerine getirmenin gayreti içerisinde olacağız" dedi.

Başkan Gülpınar, son olarak kendilerine bu görevi veren halka teşekkür etti ve hizmet aşkıyla çalışacaklarının altını çizdi. "Bizlere bu emaneti verdiği için halkımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı