Karaköprü Belediyespor'da Belirsizlik Sürüyor

Karaköprü Belediyespor, olağanüstü kongresini gerçekleştirmekte büyük zorluklar yaşıyor. İki kez ertelenen olağanüstü kongre, talipli bulunamaması nedeniyle bir kez daha ertelendi. Bu durum, takımın geleceği üzerinde kara bulutların dolaşmasına neden oluyor.

3252 kez okundu.
Karaköprü Belediyespor'da Belirsizlik Sürüyor Advert

Karaköprü Belediyespor, son dönemde yaşanan belirsizliklerle gündeme gelmeye devam ediyor. 2. Lig'e yükselen takım, belediye başkanının değişmesi sonrası alınan olağanüstü kongre kararı ile başkanlık arayışına girdi, ancak henüz resmi bir aday çıkmadı. Şu ana kadar futbolculara ve yönetim kurulu üyelerine yaklaşık 20 milyon TL borç olduğu iddia edilen Karaköprü Belediyespor'da mali sıkıntılar had safhada. Bu mali tablo, yeni bir başkan adayının çıkmasını zorlaştırıyor. Kulübe talipli çıkmaması durumunda ise kayyuma gitme ihtimali gündemde.

Şampiyon olan bir takımın mutlaka belediye başkanı, iş insanları, spor adamları ve Karaköprülüler tarafından desteklenmesi gerekiyor. Kulübün öz kaynaklarla Urfalı gençlerle devam etmesi en doğru karar olacaktır. Karaköprü Belediyespor’un geleceğinin yerli ve genç futbolcularda olduğunu belirtmek isterim. Madem gençler diyoruz, bu gençlerimizin önünü açmalıyız. Karaköprü Belediyespor bünyesinde hepsi Urfalı olan gençlerimize sahip çıkmalıyız. Bakın, üç yıl içerisinde Şanlıurfa'dan nasıl yıldız futbolcu çıkar göreceksiniz. Yeter ki işi bilenlerle, spordan gelenlerle bu işi yapın.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı