Şanlıurfa'da Aranan 29 Şüpheli Yakalandı

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, aranan şahısların yakalanmasına yönelik gerçekleştirdiği operasyonlarda önemli bir başarıya imza attı. 13-19 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen uygulamalarda, uyuşturucu madde kullanmak, bulundurmak ve ticaretini yapmak suçlarından aranan 29 şüpheli gözaltına alındı.

3367 kez okundu.
Şanlıurfa'da Aranan 29 Şüpheli Yakalandı Advert

Operasyon kapsamında, uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçundan haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan kişiler de yakalandı. Bu kişiler arasında, 10 yıl 5 ay hapis cezası bulunan bir şahıs, 8 yıl 4 ay hapis cezası bulunan bir şahıs, 2 yıl 6 ay hapis cezası bulunan bir şahıs ve 1 yıl 8 ay hapis cezası bulunan altı şahıs yer alırken, toplamda, 10 kişi kesinleşmiş hapis cezaları bulunan şahıslar gözaltına alındı.

Ayrıca, kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak suçundan aranan 23 şüpheli ve uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan aranan 6 şüpheli Operasyonlarda, toplamda 29 şüpheli gözaltına alınarak adli işlemler başlatıldı.Soruşturma sürüyor.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Bakan Koca: Onaylı Randevu Dönemi 13 Mayıs'ta başladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan karne alan öğrencilere tebrik mesajı