Mahmut Tanal: "Kaçak Elektrik Kullananların Sözcüsü Değilim-(VİDEO)

CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, katıldığı bir televizyon programında Şanlıurfa'daki elektrik kesintileri ve kaçak elektrik kullanımı hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Tanal, kendisinin kaçak elektrik kullananların savunucusu olmadığını belirterek, konuya dair dikkat çekici iddialarda bulundu.

3823 kez okundu.
Mahmut Tanal: Advert

Tanal, konuşmasında "Kaçak elektrik kullanan sözcüsü değilim. Kaçak elektrik kullananlara baksınlar, AKP’li olduklarını görecekler!" diyerek, sorunun siyasi bir yönü olduğuna işaret etti. Elektrik kesintileri nedeniyle mağdur olan Şanlıurfalılara yapılan haksızlıkların altını çizen Tanal, kesintilerin vatandaşları zor durumda bıraktığını belirtti.

Şanlıurfa'da yaşanan elektrik kesintileri, hem bireysel hem de ekonomik açıdan büyük sorunlara yol açıyor. Tanal, bu kesintilerin temelinde yatan nedenleri ve çözüm önerilerini dile getirirken, kaçak elektrik kullanımıyla mücadele edilmesi gerektiğini söyledi. Ancak, bu mücadelede adaletli olunması gerektiğini ve suçsuz vatandaşların mağdur edilmemesi gerektiğini ifade etti.

Kaçak elektrik kullanımının önüne geçilmesi gerektiğini belirten Tanal, bu sorunun çözümü için AKP'nin de üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmesi gerektiğini vurguladı. "Kaçak elektrik kullananların çoğunluğunun AKP'li olduğunu göreceksiniz" diyerek, konunun siyasi boyutuna dikkat çeken Tanal, bu duruma müdahale edilmesi gerektiğini ifade etti.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi