Başkan Büyükkılıç'a resmi ziyaretler sürüyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç'a seçim sonrası ziyaretler devam ediyor.

105 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç'a resmi ziyaretler sürüyor Advert

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü ve AK Parti önceki dönem Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Türk Dünya İş Kadınları Platformu (TÜDİP) Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Gülnur Kamaşak, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri ve beraberlerindeki heyetleri makamında kabul etti.

Başkan Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Fatih Üzüm, AK Parti Genel Merkez İl Koordinatörü ve AK Parti önceki dönem Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ile beraberindeki heyeti makamında ağırlayarak, nazik ziyaretleri için teşekkür etti ve misafirlerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Büyükkılıç, daha sonra Türk Dünyası İş Kadınları Platformu Kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Gülnur Kamaşak, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Özgül Özkal Yavuz, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar’ın eşi Fatma Çolakbayrakdar, Gobanaz Halı Yönetim Kurulu Başkanı Naz Antika, Tanfer Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Seycan Tanfer, Yatırımcı Esra Çiftçi, Al Alüminyum A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kadriye Yüksel, Aydın Attec Çelik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Aslı Sarar, Spirüel Maneviyatlar Derneği Kurucu Başkanı Hülya Kavuzlu ve BATAŞ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hatice Bezal’ı kabul etti.

Üreten ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan iş kadınlarının nazik ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükkılıç, Türk Dünya İş Kadınları Platformu’na çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Büyükkılıç, Kayseri Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Başkanı Ali Yedikaya ile Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencileri, Ödül Madeni Eşya Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Kemal Saçmacı ve İncesu OSB Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Püsküllü ve yönetimini de ayrı ayrı kabul etti.

Konuklar Başkan Büyükkılıç’ı yeniden Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine seçilmesinden dolayı tebrik ederken Büyükkılıç da birlik, beraberlik mesajları vererek misafirlerine iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç'a resmi ziyaretler sürüyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti