Vali Şıldak, Bağımlılık İle Mücadele Eden Gençler Ve Aileleri İle Bir Araya Geliyor

Vali Hasan Şıldak, "Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum" Projesi kapsamında uyuşturucu bağımlığından arınmak isteyen gençler ve aileleri ile bir araya gelerek projenin başarısını kamuoyuyla paylaşıyor.

470 kez okundu.
Vali Şıldak, Bağımlılık İle Mücadele Eden Gençler Ve Aileleri İle Bir Araya Geliyor Advert

Şanlıurfa'da bağımlı gençlerin yoğun ilgi gösterdiği "Umuda Kapı Açıyorum Hayata Tutunuyorum" Projesinde başarılı sonuçlar alınmaya devam ediliyor. Polis ve Jandarmanın saha uygulamalarının yanı sıra bağımlı gençlerin tamamen iyileşerek toplum içerisindeki itibarlarının yeniden kazandırılmasına yönelik titizlikle yürütülen proje, Sivil Toplum Kuruluşları ile her kesimden vatandaş tarafından da tam destek görüyor.

Projeden yararlanan gençler ve aileleri ile sürekli bir araya gelen Vali Hasan Şıldak, gelişmeleri kamuoyuna duyururken, ikna ve tedavide aile desteğinin önemine vurgu yapıyor.

Vali Şıldak, Gençlere ve Ailelerine Seslendi

Şanlıurfa'da Uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak isteyen gençlere ve ailelerine seslenen Vali Şıldak, Valilik ve Kaymakamlıklara yapılacak müracaatlarla projeye dahil olunabileceğini belirtti. Vali Şıldak, "Şanlıurfa'da Uyuşturucu ile mücadelede seferberliğimiz sürüyor. Bu çerçevede Umuda Kapı Açıyorum Hayata Projemizde nice gençlerimizi topluma kazandırdık. Ailesinde veya çevresinde madde bağımlılığı olan gençlerimiz lütfen ikna edilerek Valilik ve Kaymakamlıklarımıza yönlendirilsin. Bu mücadelede el ele vererek daha iyi sonuçlar alacağımıza inanıyoruz. Şanlıurfalı gençlerimizi hep birlikte bu uyuşturucu illetinden kurtaralım" dedi.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
"Babadan oğluna aktarılan ruh, ÇKP'nin halka hizmet düşüncesini yansıtıyor"