İstanbul'da Bahar Festivali ikinci kez yapıldı

Boğaziçi Yönetim, İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Kadın ve Mahalle Evleri iş birliğiyle Bahar Festivali, üst üste ikinci kez gerçekleştirildi.

163 kez okundu.
İstanbul'da Bahar Festivali ikinci kez yapıldı Advert

Boğaziçi Yönetim ve İBB Kadın iş birliği ile İBB Mahalle Evi’nden yararlanan çocuklar aileleriyle birlikte Kemerburgaz Kent Ormanı’nda düzenlenen Bahar Festivali'nde yer aldı.

Çocuklar, drama, tenis, motokros; aileler, nefes terapisi, dışavurumcu sanat atölyesi, beslenme semineri, keçeden cüzdan yapım atölyesine katıldı. Festival, etkinliklere katılan tüm ailelerin katılımıyla gerçekleşen piknik organizasyonuyla sona erdi.

İlk olarak geçen sene hayata geçen ve Mahalle Evleri’nin katılımıyla gerçekleşen projede fırsat eşitliği ve sosyal fayda amacıyla aileler ve çocuklar atölyelerden faydalandı.

Sulukule, Cibali ve Örnektepe Mahalle Evleri’nin katıldığı festivalde aileler ve çocuklar, eğitim ve atölyelerden çok keyif aldıklarını belirtirken, Kemerburgaz Kent Ormanı’nın doğasını deneyimlemekten de çok mutlu olduklarını, yazı çok güzel bir şekilde karşıladıklarını vurguladı.

Hibya Haber Ajansı

İstanbul'da Bahar Festivali ikinci kez yapıldı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
"Babadan oğluna aktarılan ruh, ÇKP'nin halka hizmet düşüncesini yansıtıyor"