QNET, Dünya Çevre Günü'nde sürdürülebilirlik için çağrı yapıyor

Çevreye duyarlı yaklaşımı ile farkındalık yaratmayı amaçlayan Asya'nın önde gelen doğrudan satış şirketi QNET, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde de sürdürülebilir bir dünya için çağrıda bulunuyor. Şirket, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri, yenilikçi ve çevreci ürünleriyle dünyayı korumak için herkesi farkındalığa davet ediyor.

92 kez okundu.
 QNET, Dünya Çevre Günü'nde sürdürülebilirlik için çağrı yapıyor Advert

Çevreye duyarlı yaklaşımı ile farkındalık yaratmayı amaçlayan Asya'nın önde gelen doğrudan satış şirketi QNET, 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde de sürdürülebilir bir dünya için çağrıda bulunuyor.

Şirket, gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projeleri, yenilikçi ve çevreci ürünleriyle dünyayı korumak için herkesi farkındalığa davet ediyor.

Çevre kirliliği, iklim değişikliği ve doğal kaynakların tükenmesi gibi çeşitli tehlikeler, dünyanın gidişatını olumsuz yönde etkiliyor. 5 Haziran Dünya Çevre Günü bu tehditlere karşı farkındalık yaratmak ve küresel çapta harekete geçmek için harika bir fırsat sunuyor.

Yaptığı sosyal sorumluluk projeleriyle sürdürülebilirliği iş modelinde öncelik haline getiren Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketi QNET, Dünya Çevre Günü’nün gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakma misyonunu destekliyor.

Ürünlerde öncelik doğaya saygı

Ürünlerinde doğaya ve insana saygı prensibini benimseyen QNET, tasarladığı ürün ambalajlarında geri dönüştürülmüş parçalar kullanarak çevresel etkiyi azaltıyor. Şirketin yüzde 85 geri dönüştürülmüş paslanmaz çelikten oluşan OMNI saat koleksiyonu, vegan içerikleriyle öne çıkan NATURTRES ürünleri ve musluk suyunu Pi-Suyuna dönüştürerek şişelenmiş sudan 2-3 kat daha fazla su tasarrufu yapma imkanı sağlayan HomePure Nova ürünü, plastik atıkların azaltılmasına katkı sağlıyor.

Önceliklerinin her zaman gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmak olduğunu söyleyen QNET Türkiye Pazarlama ve İletişim Müdürü Irmak Sütçü  "QNET olarak Dünya Çevre Günü’nde gezegenimiz için farkındalığın artmasını diliyoruz. Gerek ürünlerimizde gerekse yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerinde önceliğimiz her zaman sürdürülebilirlik oldu. Ekip olarak düzenli bir şekilde plaj temizliği, ağaç dikimi, dezavantajlı gruplara ve yaşlılara destek gibi topluma katkı sağlayıcı projeler gerçekleştiriyoruz. En son geçtiğimiz aylarda ÇEKÜD’le Türkiye ofisi olarak ağaç dikimi yaptık. Farklı sivil toplum kuruluşlarıyla dayanışmamız devam edecek. Bu projelerde, çevresel koruma, toplumsal refah ve sürdürülebilirlik alanlarında pozitif bir etki yaratmayı hedefliyoruz. Dünya genelinde daha iyi bir gelecek için adımlar atarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlamaya kararlıyız” şeklinde konuştu.

QNET Hakkında:       

QNET, doğrudan satış sistemini kendi birikimleri ve e-ticaret ile birleştirerek yeni bir değer ortaya koydu. Asyanın önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olan QNETin 25 yılı aşkın geçmişinde, e-ticaretin gücüyle çığır açan iş modeli dünya çapında 100’ü aşkın ülkede milyonlarca girişimcinin güçlenmesine sebep oldu. QNET, 2014 yılından beri Manchester City Spor Kulübü’nün, 2018 yılında aynı kulübün kadın futbol takımının resmi doğrudan satış sponsoru oldu. QNET, aynı zamanda Afrika Futbol Federasyonu (CAF) sponsorudur. 2019 yılında ise Fenerbahçe HDI Sigorta Erkek Voleybol Takımının forma kol sponsorluğunu üstlendi.

2010 yılında Türkiyeye adım atan QNET, ülkemizin dört bir yanına ulaşan güçlü bir network yapısına sahiptir. 'Dünyaya Değer Katmak İçin Kendini Geliştir' (RYTHM) felsefesi ile hareket eden ve güçlü sivil toplum kuruluşlarıyla sosyal sorumluluk projesi gerçekleştiren QNET, 2017 yılında Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Gençlik ve Spor Kulübü İstanbul Şubesi Erkek Voleybol Takımı, 2018 yılındaysa aynı kurumun Kız Futbol Takımı sponsorudur.

QNET, ürünlerini tasarlarken doğaya ve insana saygı prensibinden asla vazgeçmedi. Ürün kategorilerinin içinde erkekler için geliştirilen Naturtres Şampuan, Saç kremi, Duş jeli serisi, yağlar ve serum ile Physio Radiance cilt bakım ürünleri, lüks Bernhard H. Mayer® saat ve takıları, HomePure Nova su arıtma cihazı, hava arıtma cihazı HomePure Zayn, su iyonizeri HomePure Viva ve Q-breaks konaklama ürünleri yer almaktadır. QNET Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin silver’ üyesidir.

Daha fazla bilgi için lütfen QNETin www.qnetturkiye.com.tr adresindeki web sitesini ziyaret edin.

Hibya Haber Ajansı

QNET Dünya Çevre Günü'nde sürdürülebilirlik için çağrı yapıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti