Başkan Büyükkılıç'tan stadyum incelemesi

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, şehrin markası Mondihome Kayserispor’un maçlarını oynadığı RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda zemin yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

126 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç'tan stadyum incelemesi Advert

Başkan Büyükkılıç, büyükşehir belediyesi tarafından gerçekleştirilen şehrin markası Mondihome Kayserispor’un maçlarını oynadığı RHG Enertürk Enerji Stadyumu’nda zemin yenileme çalışmalarını yerinde takip etti.

Spor A.Ş. Genel Müdürü İbrahim Somtaş’tan yapılan çalışmalar ve son durum hakkında bilgiler alan Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, burada yaptığı açıklamada, “RHG Enertürk Enerji Stadyumu’ndayız. Kayseri’mizin en önemli spor merkezindeyiz. Yaklaşık 15 senedir aynı şekilde kullanılan sahanın ekonomik ömrünü doldurduğunun farkındayız.” diye konuştu.

Stadyumun yeni sezon hazırlıkları kapsamında hibrit çim sistemi ile buluşacağını vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Seyircimizin, konu ile ilgilenenlerin hep takip ettiği hibrit bir sistemle uygulamanın yapıldığını paylaşmak istiyorum.” ifadelerini kullandı.

Büyükkılıç, sarı kırmızılı takıma bu stadyumda nice zaferler kazanmayı dileyerek, çalışmaların Mondihome Kayserispor’a ve Kayseri şehrine hayırlı, uğurlu olmasını temenni etti.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç'tan stadyum incelemesi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni "dzud" nedeniyle öldü
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''