Başkan Büyükkılıç: Hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, büyükşehir belediyesi tarafından yapımı devam eden inşaat şantiyelerini yerinde inceledi.

95 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç: Hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz Advert

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç, Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yapımı süren Mutfak Sanatları Merkezi ve İl Halk Kütüphanelerinin inşaatlarını yerinde inceledi.

Projelerin tamamlandığında şehre değer katacağını belirten Başkan Büyükkılıç, “Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi içerisinde yapımı süren Mutfak Sanatları Merkezi ve İl Halk Kütüphanemizdeki çalışmaları yerinde değerlendirdik. Projelerimiz tamamlandığında şehrimize değer katacak ve hemşehrilerimiz için önemli kültürel ve sanatsal mekânlar oluşturacağız.” diye konuştu.

Yerel yönetim hizmetlerini etkin ve kaliteli bir şekilde Kayserililere ulaştırmayı sürdürdüklerinin altını çizen Başkan Büyükkılıç, “Büyükşehir belediyesi olarak yatırımdan yatırıma, hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz.” dedi.

Büyükkılıç, yeni dönemde de yatırımlar ile ülke genelinde örnek gösterilen belediye olacaklarını vurgulayarak, “Geçtiğimiz 5 yılda kentimiz genelinde birçok önemli yatırımı hayata geçirdik. Yeni 5 yılda da vizyon, prestijli ve insan odaklı projelerimiz ile Kayseri’mizin hizmetinde olacağız. Yerel yönetim hizmetleri kapsamında gerçekleştirdiği birçok uygulama, proje ve yatırımlarla ''Kayseri Modeli'' olarak örnek gösterilmeyi sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç: Hizmetten hizmete koşmaya devam ediyoruz
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti