Başkan Büyükkılıç: Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi başlıyor

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, yeni dönem için hazırladığı projeleri bir bir hayata geçirirken, 24 saat kesintisiz ulaşım hizmetinin de 8 Haziran itibariyle hayata geçirileceğini duyurdu.

116 kez okundu.
Başkan Büyükkılıç: Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi başlıyor Advert

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Başkan Memduh Büyükkılıç’ın ''daha yaşanabilir bir Kayseri'' vizyonu ile yeni 5 yılda da bu alanda yeni projeleri hayata geçiriyor.

Başkan Büyükkılıç, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, gece seferleri noktasında Kayseri'de yoğun anahat üzerlerinde 24 saat ulaşım hizmetlerini sürdüreceklerini vurguladı.

''Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi 8 Haziran’da başlıyor.'' diyen Büyükkılıç, 983 hat kodlu sefer ve güzergah kapsamında 00.15, 01.45, 03.45 ve 05.15 saatlerinde gidiş ve dönüş yolu olarak Belsin, Otogar, Şehir Hastanesi, Erkilet Bulvarı, Havaalanı, Tren Garı, Cumhuriyet Meydanı, Mimsin, TOKİ, Beyazşehir ve İldem’in belirlendiğini ifade etti.

Başkan Büyükkılıç ayrıca, 980 hat kodlu sefer ve güzergah kapsamında 00.15, 01.45, 02.15, 03.45, 04.45 ve 05.45 saatlerinde gidiş ve dönüş yolu olarak Şehir Hastanesi, Otogar, Tren Garı, Düvenönü ve Talas’ın belirlendiğini söyledi.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Büyükkılıç: Kayseri’de gece seferleri ile 24 saat kesintisiz ulaşım dönemi başlıyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
"Babadan oğluna aktarılan ruh, ÇKP'nin halka hizmet düşüncesini yansıtıyor"