Okan Buruk: Galatasaray’da teknik direktör olarak devam etmekten çok mutluyum

Galatasaray Teknik Direktörü Okan Buruk için İmza töreni düzenlendi. Buruk, Galatasaray’da teknik direktör olarak devam etmekten mutluluk duyduğunu belirtti.

94 kez okundu.
Okan Buruk: Galatasaray’da teknik direktör olarak devam etmekten çok mutluyum Advert

Okan Buruk, bu iki senede şampiyonlukla bitirdiklerini ifade ederek, ‘’Galatasaray taraftarına verdiğimiz bir söz vardı. Bu sözün arkasında durmak, bu emeği vermek, hem oyun olarak istediklerimiz sahaya yansıtmak hem de gerçekten iki senede kazandığımız 3 tane kupa.’’ dedi.

Çok zor bir seneye daha başlayacaklarını aktaran Okan Buruk, bu görevi sürdürmesini isteyen herkese teşekkür ederek, ‘’Benim için çok büyük bir gurur. Daha nice kupalara, nice başarılara hep beraber ulaşacağız. İmzamız hep ömürlük. Başkanımız her zaman en doğrusunu bizim için düşünüyor. Galatasaray’da teknik direktör olarak devam etmekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Hedef 25, hedef 5. yıldız.’’ şeklinde konuştu.

Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Özbek ise Galatasaray’ın son iki yılda başarılarıyla yarattığı bu hakimiyetin rakiplere bir takım transferler, planlamalar yaptığını hep beraber izlediklerini kaydederek, ’’Onlara her zaman tavsiyem, sahada kalmaya ve orada rekabet etmeye davet ediyorum. Umarım artık rekabetin sahada olması gerektiğini kabul edip buna uygun davranırlar.’’ dedi.

‘’Bizim için sırada 5. yıldız var.’’ diyen Özbek, şöyle devam etti:

‘’Her Galatasaraylı için bundan daha da önemli olan Avrupa’daki kupa hedeflerimiz var. Bunun için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımızın bilinmesini istiyorum. En iyisini başaracağız. Mayıslar yine bizim olacak. İmzaladığımız bu anlaşmanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.’’

Açıklamaların ardından Okan Buruk ile Dursun Özbek anlaşmayı imzaladı.

Hibya Haber Ajansı

Okan Buruk: Galatasaray’da teknik direktör olarak devam etmekten çok mutluyum
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
İran Dışişleri Bakanı Vekili Bagheri, BAE Dışişleri Bakanı Al Nahyan ile görüştü
"Babadan oğluna aktarılan ruh, ÇKP'nin halka hizmet düşüncesini yansıtıyor"