Malatya Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere ve velilere ikram

Malatya Büyükşehir Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavına (YKS) giren öğrencilere ve onlara refakatçi olan ailelerine ücretsiz olarak çeşitli ikramlarda bulundu.

101 kez okundu.
Malatya Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere ve velilere ikram Advert

İnönü Üniversitesi’nde YKS sınavına girecek olan tüm öğrencilere ve velilere Esenlik Süper Market Önünde kurulan İkram Çadırı ile çeşitli ikramlar yapıldı. Simit, poğaça, çay, kahve ve su gibi ikramların sunulduğu İkram Çadırı’na hem öğrenciler hem de veliler ilgi gösterdi.

8-9 Haziran tarihlerinde YKS’ye giren adaylara ve ailelerine iki gün boyunca ‘İkram Çadırı’nda sabah 07.30 ile öğleden sonra saat 14.00’a kadar hizmet verildi. Sınav süresi boyunca aileleri yalnız bırakmayan Büyükşehir Belediyesi'nin ikramları öğrencileri de velileri de memnun etti.

Yapılan hizmetlerden dolayı büyükşehir belediyesine teşekkürlerini sunan öğrenciler ve veliler, aynı zamanda MOTAŞ’a bağlı otobüs ve trambüslerin de ücretsiz bir şekilde hizmet vermesinden de ziyadesiyle memnun olduklarını ifade etti.

İkram çadırının kurulma amacından bahseden Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Mükremin Yağbasan, “ Sınava girip, acele edip kahvaltı yapmayan öğrencilerimize, öğrencilerimiz sınav esnasındayken heyecanla bekleyen ailelerimize, bekleyişleri süresi boyunca simit, poğaça, çay, kahve ve su gibi ikramlarda bulunuyoruz ve onların bekleyişine bizlerde ortak oluyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de öğrencilerimizin eğitim faaliyetlerinde ve sınav zamanlarında yanlarında olacağız. ” dedi.

Hibya Haber Ajansı

Malatya Büyükşehir Belediyesi'nden öğrencilere ve velilere ikram
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni "dzud" nedeniyle öldü
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''