Odalardan Başkan Ünlüce'ye ziyaret

Eskişehir Bilecik Tabip Odası ve Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'yi tebrik ziyaretinde bulundu.

115 kez okundu.
Odalardan Başkan Ünlüce'ye ziyaret Advert

Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce, tebrik ziyaretlerini kabul etmeye devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Ünlüce, Eskişehir Bilecik Tabip Odası Başkanı Nazan Aksaray ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Aksaray, Başkan Ünlüce'nin seçim başarısını kutladı ve Türkiye Belediyeler Birliği Encümen Üyeliği için de başarılar diledi.

Ünlüce, son olarak Marangozlar ve Mobilyacılar Esnaf Odası Başkanı Cengiz Kalkan ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı. Kalkan, Başkan Ünlüce'yi seçim başarısı için tebrik ederken, oda faaliyetlerine ilişkin bilgiler verdi. Mobilya üreticilerinin AVM benzeri bir alanda toplanmasının için müşterilere daha kolay ulaşmalarını sağlayacağını ve yerel ekonominin büyümesine katkı sağlayabileceğini belirtti.

Başkan Ünlüce, Eskişehirli esnafın kent için büyük önemi olduğuna vurgu yaparak her zaman dayanışma içerisinde hep beraber Eskişehir için çalışacaklarını belirtti.

Hibya Haber Ajansı

Odalardan Başkan Ünlüce'ye ziyaret
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni
Moğolistan'da milyonlarca hayvan hava fenomeni "dzud" nedeniyle öldü
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''
''Rusya'nın Ukrayna ile savaşı küresel iklim acil durumunu ivmelendiriyor''