Beylikdüzü’nde Baba Çocuk Kampı düzenlendi

Beylikdüzü Belediyesi tarafından düzenlenen Baba Çocuk Kampı, Cumhuriyet Doğa ve İzcilik Parkı’nda gerçekleştirildi.

115 kez okundu.
Beylikdüzü’nde Baba Çocuk Kampı düzenlendi Advert

Beylikdüzü’nde ikamet eden 30 baba ve 40 çocuğun katılımıyla gerçekleşen ve iki gün süren etkinlikte; kampçılık ve yön bulma gibi eğitimler verilirken aynı zamanda çeşitli atölye çalışmaları da yapıldı.

Dereağzı Mahallesi’nde bulunan Cumhuriyet Doğa ve İzcilik Parkı’nda gerçekleşen etkinlikte çadır kurmayı, kamp ateşi yakmayı ve kamp kuralları gibi birçok bilgiyi babalarının yanında öğrenen çocuklar farklı bir hafta sonu deneyimi yaşadı.

İki gün süren Baba Çocuk Kampı’nın kapanış törenine katılan Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık,  bir çocuğun en mutlu olduğu zamanın anne ve babası ile geçirdiği zaman olduğunu vurguladı.

Başkan Çalık, çocuklarla vakit geçirmenin her zaman özel olduğunu belirterek, “Mümkün olduğunca çocuklara daha güzel ortamlar hazırlamak için var gücümle çalışıyorum. Baba Çocuk Kampımız artık geleneksel hale geldi. Bu iş gönülle yapılır ve burada gönül veren herkese yürekten teşekkür ediyorum. Bu vesileyle tüm babaların da yaklaşan Babalar Günü’nü kutluyorum” şeklinde konuştu.

Hibya Haber Ajansı

Beylikdüzü’nde Baba Çocuk Kampı düzenlendi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Memleket Partisi Genel Başkanı İnce: Verginin vergisinin vergisi…
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti
Rusya Devlet Başkanı Putin, Vietnam'a gitti