Yüzde 100 yerli DANET ile hakkaniyetli ve güvenilir kurban hizmeti

Et ve et ürünleri sektörünün köklü ve uzman markası DANET, 19 yıldır başarıyla sürdürdüğü eve teslim kurban hizmetinde fark yaratmaya devam ediyor. DANET, kurbanlıkların her bölgesinden eşit parçalar vererek, her hisse sahibine eşit ve adil miktarda et düşecek şekilde hakkaniyetle dağıtım yapmaya büyük özen gösteriyor.

141 kez okundu.
Yüzde 100 yerli DANET ile hakkaniyetli ve güvenilir kurban hizmeti Advert

Kurulduğu 1975 yılından bu yana sofraları lezzetli ve kaliteli et ürünleri ile buluşturan DANET, 19 yıldır kesintisiz sunduğu eve teslim kurban hizmetini başarıyla sürdürüyor. “Kesimde, hissede ve teslimde hassasiyet ve hakkaniyet” yaklaşımıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Afyon’da sunduğu vekaleten kurban kesim ve dağıtım hizmetinde her koşulda adil dağıtım sağlanarak, her hisse sahibine kurbanlığın her bölgesinden eşit parçalar düşmesi garanti ediliyor.

Adil ve güvenli dağıtım

DANET’in, tüm dini vecibeler yerine getirilerek, veteriner hekim ve din görevlisi gözetiminde gerçekleştirdiği kurban hizmeti, hiçbir kurban etinin diğer kurbanların etleriyle karıştırılmayacağı şekilde organize ediliyor. Her hisse sahibine kurbanlığın her bölgesinden eşit parçalar verilerek adil dağıtım sağlanıyor. DANET, bu süreçte her zaman tamı tamına, bazen de biraz fazla et teslim ederek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmayı garantiliyor. DANET’in soğuk zinciri koruyan güvenli teslimat sistemi sayesinde, etler hijyenik koşullarda soğutuculu araçlarla müşterilere ulaştırılıyor. Kurban kesim ve sonrasında sadece Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar kullanılarak, en üst seviye hijyen kurallarına uyularak gıda güvenliği sağlanıyor.

Bayram tatili sonrası teslimat seçeneği

DANET, Kurban Bayramı’nda seyahatte olan ve dini vecibelerini yerine getirmek isteyenler için bayramdan sonra teslimat imkânıyla önemli bir kolaylık sağlıyor. Seyahat dönüşünde kurban etlerini teslim alabilme esnekliği sunan bu hizmet ile kurban sahipleri, etlerini kıyma ve kuşbaşı olarak hazırlanmış halde bayram sonrası kendileri için en uygun zamanda ve istedikleri adrese teslim tercihi yapabiliyorlar. Böylece hem gönül rahatlığıyla seyahatlerini yapabiliyor hem de kurban ibadetlerini eksiksiz olarak yerine getirmiş oluyorlar.

Her adımda DANET uzmanlığı

Kurban Bayramı’nın birinci günü bayram namazının ardından kesim işlemini DANET’in uzman kasapları gerçekleştiriyor. Bu süreç, veteriner hekimler, gıda mühendisleri, din görevlileri ve noterler tarafından sürekli denetleniyor. Gıda güvenliği standartlarına ve dini kurallara uygun olarak vekaleten yapılan kesim işlemleri sırasında kurban sahiplerinin isimleri okunuyor. Kesim işlemi tamamlandıktan sonra vekalet sahiplerine e-posta ve SMS ile bilgilendirme yapılıyor ve isteyen kurban sahipleri kesim videolarını izleyebiliyor. DANET, vekaleten yapılan kesimlerde her müşterinin sadece kendi kurbanına ait etleri almasını sağlamak amacıyla barkod sistemi kullanarak titiz bir yönetim uyguluyor. Bu sistem sayesinde her müşterinin kendi kurbanının etleri garanti altına alınıyor ve her vekalet sahibine kendi kurban etleri teslim ediliyor. Kurban derileri ve sakatatlar ise T.C. Diyanet Vakfı’na bağlı kuruluşlara bağışlanıyor.

DANET kurbanlık fiyatları ve teslimat seçenekleri

DANET bu yılki hizmet kapsamında, büyükbaş kurbanlıklar için üç farklı seçenek sunuyor: Birinci grup için hisse bedeli 21 bin TL olup, her hisse sahibi 22 ± 2 kilogram kemiksiz et, ciğer, yürek ve 1 kilogram etli kemik almaktadır. İkinci grup için hisse bedeli 17 bin 500 TL olup, her hisse sahibi 16 ± 2 kilogram kemiksiz et, ciğer, yürek ve 1 kilogram etli kemik almaktadır. Üçüncü grup için hisse bedeli 26 bin TL olup, her hisse sahibi 35 ± 2 kilogram kemiksiz et, ciğer, yürek ve 1 kilogram etli kemik almaktadır. Küçükbaş kıvırcık kurbanlıklar için ise kurban etinin tamamı 15 bin 500 TL’dir. Teslimatla ilgili ise farklı seçenekler sunularak, kurban sahiplerine önemli kolaylıklar sağlanmaktadır.

Bu Kurban Bayramı’nda et konusunda uzmanlaşmış bir marka olan DANET’ten kurban hizmeti almak için https://online.danet.com.tr/eve-teslim-kurban adresinden sipariş oluşturulabilir. Ayrıca site üzerinden DANET’in kurban kesim hizmeti hakkında tüm detaylar incelenebilir.

DANET sosyal medya hesapları:

www.facebook.com/DanetLezzeti

www.instagram.com/danetlezzeti

https://twitter.com/danetlezzeti                                 

https://www.youtube.com/@danetlezzeti

Hibya Haber Ajansı

Yüzde 100 yerli DANET ile hakkaniyetli ve güvenilir kurban hizmeti
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi