Şeyhanlılar Aşiret Lideri Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu'ndan Bayram Mesajı

Bölgenin kanaat önderi ve Şeyhanlılar Federasyonu Başkanı Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu , Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda bayramın huzur ve mutluluk getirmesi temennisinde bulundu.

1833 kez okundu.
Şeyhanlılar Aşiret Lideri Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu'ndan Bayram Mesajı Advert

ŞEYHANLILAR AŞİRETİ LİDERİ MEHMET EMİN ŞEYHANLIOĞLU'NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Aşiret Lideri Şeyhanlıoğlu,mesajında şu ifadelere yer verdi: "Yine bir Kurban Bayramı'na erişmenin sevincini ve huzurunu yaşıyoruz. Bu mübarek günler, birlik ve beraberlik duygularımızı pekiştirerek, komşularımıza ve ihtiyaç sahiplerine yardım elini uzatma zamanıdır. Rabbim, dualarımızı kabul etsin ve bayramın bereketini üzerimizden eksik etmesin."

Ayrıca, Kurban Bayramı'nın toplumsal dayanışma ve paylaşma kültürünü destekleyen önemli bir fırsat olduğunu belirten Şeyhanlıoğlu, "Bu özel günlerin kardeşlik bağlarımızı güçlendirmesini temenni ediyorum. Birlik içinde geçireceğimiz bu bayramın, şehrimizin her köşesine mutluluk getirmesini diliyorum. İlçemizde bayramın sevincini birlikte yaşamak, komşularımızın ve ihtiyaç sahiplerinin yanında olmak önemlidir. Bu bayramda, sadece kendi yakınlarımızla değil, dünyanın dört bir yanındaki kardeşlerimizle de dayanışma içinde olmalıyız. Özellikle Gazze'de yaşanan insanlık dramı karşısında dualarımızı eksik etmeyelim. Dualarımızı, barış ve adaletin hâkim olması için yükseltelim. Bu vesileyle mübarek Kurban Bayramı’nın insanlığa, İslam âlemine, ülkemize ve ilçemize barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum." dedi.

 

Şeyhanlılar Federasyonu Başkanı Mehmet Emin Şeyhanlıoğlu

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dervişoğlu: Dr. Ahmet’i saygı ve rahmetle anıyorum
Dervişoğlu: Dr. Ahmet’i saygı ve rahmetle anıyorum
Yılmaz’dan Bingöl’deki saldırıda hayatını kaybedenler için taziye mesajı
Yılmaz’dan Bingöl’deki saldırıda hayatını kaybedenler için taziye mesajı