Başkan Canpolat’tan Babalar Günü Mesaji

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, Babalar Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Babalar; çocukları için dosttur, arkadaştır, sırdaştır, öğretmendir” ifadelerini kullandı.

3458 kez okundu.
Başkan Canpolat’tan Babalar Günü Mesaji Advert

 

 

“İnsanların hayatta rol model aldıkları bir kişi vardır. Genellikle rol model olarak alınan da “baba"dır. Çünkü babalar hayat mektebini derece ile bitirmişlerdir ve tüm babalar kendi çocuklarına da birer uzman öğreticidir “sözleriyle mesajına başlayan Başkan Mehmet Canpolat, şunları kaydetti:

“Babalarımız, çocuklarını yetiştirerek toplumun gelişmesine büyük katkı sunmaktadır. Baba olmak, çocukların sadece temel ihtiyaçlarını karşılamak değil, onların ruhsal ve psikolojik gelişimlerini de sağlayabilmek için emek vermektir. Yeri geldiğinde çocuklarına özgüven aşılamak, yeri geldiğinde de sınır çizgilerini gösterebilmektir. Babalar; çocukları için dosttur, arkadaştır, sırdaştır, öğretmendir. İlim, irfan, gelenek-görenek ve hayatın her safhasında babalar, ilk öğretmenimizdir. Ve çoğu zaman bir güvenlik görevlisi gibi koruyucudur. Bu vesile ile tüm babaların babalar gününü kutlarken, ebediyete intikal etmiş babaların da emeklerini göz önünde bulundurarak, Babalar Günü'nü tekrar kutluyor ve babaları hayatta olmayan evlatlarımızın da hem kalben hem de bedenen yanlarında olduğumuzu belirtip gözlerinden öpüyorum.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi