AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Bayramlaşma Programına Düşük Katılım

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma programı, önceki yıllara kıyasla düşük katılımla gerçekleşti.

3669 kez okundu.
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı Bayramlaşma Programına Düşük Katılım Advert

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığı tarafından düzenlenen geleneksel bayramlaşma programı, önceki yıllara kıyasla düşük katılımla gerçekleşti. Program, TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ, İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, ilçe başkanları, partinin teşkilat üyeleri ve vatandaşların katılımıyla özel bir mekanda gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasını yapan AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, birlik ve beraberlik mesajları verdi. Delioğlu, “Bayramlar, milletimizin birlik ve beraberliğini pekiştirdiği, kardeşlik bağlarının güçlendiği özel günlerdir. Bu anlamlı günde bir arada olmak bizler için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutluyorum,” dedi.

TBMM Başkan Vekili Bekir Bozdağ ise konuşmasında bayramların manevi değerine vurgu yaparak, “Bayramlar, kırgınlıkların sona erdiği, dostlukların pekiştiği, sevgi ve hoşgörünün hakim olduğu günlerdir. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük onur duyuyorum. Hep birlikte daha güçlü bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz,” ifadelerini kullandı.

Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları ve ilçe başkanları da programda söz alarak vatandaşlarla bayramlaştı ve onların sorunlarını dinledi. Katılımcılar, bayramın manevi atmosferini paylaşarak birlik ve beraberlik duygularını pekiştirdi. Program sonunda hatıra fotoğrafları çekilerek etkinlik sona erdi.

Geçmiş dönemlerde geniş katılımla yapılan bayramlaşma programının bu yıl düşük katılımla gerçekleşmesi dikkat çekti.

Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
16 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, Yunanistan’a 3-2 mağlup oldu
16 Yaş Altı Erkek Milli Takımı, Yunanistan’a 3-2 mağlup oldu
20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı, Arnavutluk’u 3-0 yendi
20 Yaş Altı Kadın Milli Takımı, Arnavutluk’u 3-0 yendi