Başkan Yavaş'tan AGC'ye ziyaret

Afyonkarahisar, 5 Temmuz (Hibya) - Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş, Afyon Gazeteciler Cemiyeti'ni (AGC) ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

89 kez okundu.
Başkan Yavaş'tan AGC'ye ziyaret Advert

Afyonkarahisar'a bir dizi ziyaret gerçekleştirmek üzere gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, programı kapsamında Belediye Başkanı Burcu Köksal ile birlikte Afyon Gazeteciler Cemiyeti'ni ziyaret etti.

Ziyarette açıklamada bulunan Başkan Yavaş, Afyon Gazeteciler Cemiyeti'nin yeni yönetimini tebrik etti.

Başkan Yavaş, "Basınının önemini hepimiz biliyoruz. Özellikle biz belediye başkanları olarak yaptığımız güzel şeylerin mutlaka ve mutlaka halk tarafından bilinmesini istiyoruz. Bununsa tek yolu basın. Basın her eve; cep telefonu olsun,  televizyon olsun mutlaka giriyor. Bizler basın aracılığıyla yaptığımız faaliyetleri duruyoruz. Basının en önemli görevlerinden biride eksiklerimizi bildirmesi, eksiğimizde oradan haber alıyoruz. Basınımız da gerçek gazetecilik yapanların hepsine şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin vasıtasıyla buradan tüm Afyon halkına selam ve sevgilerimi iletiyorum. Başkanımıza halkımıza hayırlı olsun ziyaretine geldik. Ben kendisiyle yakında iş birliği protokollü de imzalayacağım. Burada çok başarılı olacağına inanıyorum ki gerçek belediyeciliğinde ne olduğunu inşallah hep birlikte göstereceğiz. Çünkü Ankara halkı 25 yıldır devam eden bir yönetimi değiştirdi, değiştirdiğine mutlu oldu ki oyları arttırdı inşallah burada da aynı şey olacak. Uzun süredir devam eden bir yönetimi değiştirmekle ne güzel bir iş yaptıklarını görecekler ve kendileri ve başkanları ile övünecekler." diye konuştu.

Başkan Yavaş, konuşmasının ardından AGC hatıra defterine günün anlam ve önemine dair bir not yazarak hatıra defterini imzaladı. Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Hibya Haber Ajansı

Başkan Yavaş'tan AGC'ye ziyaret
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tajani: Gazze'dekiler için 60 tondan fazla insani yardım taşıyan uçak Amman'a indi
Tajani: Gazze'dekiler için 60 tondan fazla insani yardım taşıyan uçak Amman'a indi
Başkan Kösedağı: Kadıköy Belediyesi olarak sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız
Başkan Kösedağı: Kadıköy Belediyesi olarak sokak hayvanlarının uyutulmasına karşıyız