Ticaret Bakan Yardımcı Ağar, “İhracatın Finansmanı Buluşması” programına katıldı

Ticaret Bakan Yardımcı Volkan Ağar, İhracat Geliştirme A.Ş. ve Eximbank başta olmak üzere finans ve iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile “İhracatın Finansmanı Buluşması” programına katıldı.

157 kez okundu.
Ticaret Bakan Yardımcı Ağar, “İhracatın Finansmanı Buluşması” programına katıldı Advert

Ticaret Bakan Yardımcı Volkan Ağar, İhracat Geliştirme A.Ş. ve Eximbank başta olmak üzere finans ve iş dünyası temsilcilerinin katılımı ile Denizli’de gerçekleştirilen “İhracatın Finansmanı Buluşması” programına katıldı.

Bakan Yardımcısı Ağar, yapmış olduğu açılış konuşmasında; mal ve hizmet ihracatımızda yaşanan artış ve ithalattaki düşüş sonucunda dış ticaret açığındaki azalış ile cari açıktaki gerileme başta olmak üzere son dönem ekonomik gelişmelere ilişkin değerlendirmelerde bulundu, ihracatın finansmanı kapsamında ihracatçılara sunulan imkanlar ile bu alanda son dönemde yapılan düzenlemeler hakkında detaylı bilgileri iş dünyası ile paylaştı.

Diğer taraftan, İGE A.Ş. ve Eximbank üst düzey yetkilileri ihracatçılara yönelik sundukları hizmetler hakkında detaylı bilgilendirme sunumları gerçekleştirdi.

Hibya Haber Ajansı

Ticaret Bakan Yardımcı Ağar “İhracatın Finansmanı Buluşması” programına katıldı
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
CHP Genel Başkanı Özel, Romanya Büyükelçisi Tinca ile bir araya geldi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi
Trabzonspor'da Kourmpelis'in sözleşmesi feshedildi