Memur-Sen ailesi, Cevheri ile bir araya geldi

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri Memur Sen Şanlıurfa Şubesi’ne bağlı iş kollarının Şube Başkanları ile bir araya geldi. Buluşmada eğitim, sağlık, tarım ve büro memurlarının sorunları gibi konu başlıkları öne çıktı.

Memur-Sen ailesi, Cevheri ile bir araya geldi
Bu içerik 1023 kez okundu.

Görüşmeye Memur Sen Şanlıurfa Şube Başkanı İbrahim Coşkun, Sağlık Sen Şube Başkanı Faruk Günak, TOC Bir Sen Şube Başkanı Mehmet Kılıç, Büro Memur Sen Şube Başkanı Fethi Akbulut ve Eğitim Bir-Sen Şanlıurfa Şube Yönetim kurulu üyeleri katıldı.
Eğitim, sağlık, tarım ve büro memurlarının sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunulan görüşmenin sonunda Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, buluşmayı hazırlayan Memur-Sen’e teşekkürlerini ileterek, “Ben de bu ailenin bir üyesiyim. Böylesi faydalı bir toplantıyı belli periyotlarda tekrar etmemiz ve bu gibi önemli konuları istişare etmemiz gerekiyor” dedi.
Memur Sen Şube Başkanı İbrahim Coşkun ise “Değerli zamanını bize ayıran Milletvekilimiz Mehmet Ali Cevheri’ye teşekkür eder çalışmalarında başarılar dileriz” diye konuştu

Memur-Sen ailesi Cevheri ile bir araya geldi
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Başkan Yıldızdan Destekleme Primleri İle İlgili Açıklama
Başkan Yıldızdan Destekleme Primleri İle İlgili Açıklama
Lice'de silahlı kavga: 1 ölü
Lice'de silahlı kavga: 1 ölü