Kültür Bakanı Kurtulmuş Yarın Şanlıurfa’ya Geliyor

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş bir dizi açılış ve temaslarda bulunmak üzere yarın Şanlıurfa’ya geliyor.

Kültür Bakanı Kurtulmuş Yarın Şanlıurfa’ya Geliyor
Bu içerik 387 kez okundu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyon çalışmaları tamamlanan Barutçu Hanı, Kale Eteği Projesi ve Kızılkoyun Projesi ile Balıklıgöl Çevre Düzenlemesinin açılışı Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da katılımı ile gerçekleştiriliyor.

Şanlıurfa için 2018 yılı tamamlanan projelerin açılışı ile devam ediyor. Altyapıdan üstyapıya, ulaşımdan vizyonel projelere kadar birçok çalışmayı Şanlıurfa’ya kazandıran Büyükşehir Belediyesi, bu kez restorasyon çalışmaları tamamlanan Barutçu Hanı, Kale Eteği Projesi ve Kızılkoyun Projesi ile Balıklıgöl Çevre Düzenlemesinin açılışını gerçekleştiriyor.
Kültür Ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un da katılımı ile gerçekleştirilecek açılış 13 Nisan’da (Yarın) saat 17.00’de Balıklıgöl Platosundaki amfi alanında yapılacak.

BAŞKAN ÇİFTÇİ’DEN DAVET
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi olarak halk odaklı çalışmalarına devam ettiklerini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, açılışa tüm Şanlıurfa halkını davet etti. Şanlıurfa’nın değişimi ve gelişimi için uygulamalarını sürdürdüklerini de sözlerine ekleyen Başkan Çiftçi, “Şanlıurfa’mız için Türkiye’de örnek teşkil edecek çalışmalarımızı halkımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yarın da yine çok güzel programlarla halkımızla buluşacağız. Bu kapsamda yarın tüm halkımızı Balıklıgöl Platosundaki amfi alanına bekliyoruz” diye konuştu.

(Ruha Haber Ajansı/RHA)

Kültür Bakanı Kurtulmuş Yarın Şanlıurfa’ya Geliyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
İranlı kadın ressamlardan sergi
İranlı kadın ressamlardan sergi
Göbeklitepe’ye ‘farklı’ bir film
Göbeklitepe’ye ‘farklı’ bir film