Şuski’nin İlçe Yatırımları Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, tüm ilçelerde olduğu gibi Siverek ilçesinde de gerek altyapı gerekse üstyapı hizmetlerinde yatırımlarını sürdürüyor. İlçe merkezi ile kırsalda yürütülen çalışmalarla Siverek halkı hak ettikleri hizmetlere kavuşuyor.

Şuski’nin İlçe Yatırımları Devam Ediyor
Bu içerik 336 kez okundu.

Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü tarafından Siverek ilçesindeki alt yapı çalışmaları hız kesmeden devam ediyor.

 

Proje Çalışmaları Devam Ediyor

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin her defasında dile getirdiği, “13 İlçenin su sorununu tarihe karışıyor”  ve “Su kaynaklarımızı iyi değerlendirmemiz gerekiyor” düsturu ile hareket eden ŞUSKİ Genel Müdürlüğü Şanlıurfa’nın tümünde alt yapı hizmetlerini eşit şekilde sürdürmeye devam ediyor.

 

İlçenin birçok noktasında alt yapı çalışmalarını sürdüren ŞUSKİ Genel Müdürlüğü, vatandaşların içme suyu ihtiyacını karşılamak amacıyla sürdürdüğü proje kapsamında tüm araç ve personellerle birlikte sağlıklı hat döşeme malzemeleri ile hummalı bir hizmet yürütmektedir.

 

Siverek İlçesinin Su Problemi Bitiyor

Şanlıurfa genelinde olduğu gibi Siverek ilçesinde de hem kalite anlamında hem de suyun halka ulaşması anlamında büyük çaba sarf eden Büyükşehir Belediyesi ŞUSKİ Genel Müdürlüğü ilçe merkezinin tümünü kapsayacak ve birçok kırsal mahalleyi de içine alacak olan içme suyu şebeke hattı revizyonu ile geleceğe yönelik adımlar atılıyor.

 

Yaklaşık 73 Milyon TL’ye mal olan 390 bin metrelik (390 kilometre) şebeke hattı döşemesine devam eden Büyükşehir, ilçe merkezi ve kırsaldaki su problemini tarihe gömmek için çalışmalarını sürdürüyor.

 

Geçtiğimiz günlerde Siverek İlçesine teknik personelle birlikte çıkartmada bulunan ŞUSKİ Genel Müdürü Hamdi US,yeni hat şebeke çalışmasını yakından takip ederek projenin titizlikle yürütüldüğünü ve projenin planlandığı gibi devam ettiğini belirtti.

 

 

Şuski’nin İlçe Yatırımları Devam Ediyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
CHP’nin Parti Meclisi, Bucak için toplanmayacak
CHP’nin Parti Meclisi, Bucak için toplanmayacak
Diyarbakır'da kaza: 6'sı öğrenci 14 yaralı
Diyarbakır'da kaza: 6'sı öğrenci 14 yaralı