ak parti şanlıurfa il başkanı yıldız’dan seçim önerisi

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, zaman zaman Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Şanlıurfa Milletvekili Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ile ve diğer Milletvekili adayları ile seçim çalışmalarına katıldığını, bazen de ferdi olarak partili arkadaşlarıyla birlikte ev, Seçim bürosu ve STK ziyaretleri yaptıklarını belirterek, her gittikleri yerde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Partiye destek istediklerini söyledi.

ak parti şanlıurfa il başkanı yıldız’dan seçim önerisi
Bu içerik 475 kez okundu.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, 24 Haziran’da ülkemizin istikbaline yön verecek bu tarihî seçimde, güçlü Türkiye kapısını 24 Haziran’da ardına kadar açmamız gerektiği önerisinde bulundu.

24 Haziran’da ülkemizin istikbaline yön verecek tarihî bir seçim yaşanacak

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, “Coğrafyamızda ne yapacaksak hep birlikte yapacağız. Türkiye hepimizin ülkesi, Türkiye Cumhuriyeti Devleti, hepimizin devletidir. Önümüzdeki dönemde ülkemizi zenginleştirme ve bu zenginliği milletimizin tamamına yansıtma taahhüdümüzü çok daha güçlü bir şekilde hayata geçirmekte kararlıyız. Yaşı 25-30’un altındaki gençlerimiz sanıyorlar ki, Türkiye hep böyleydi. Ülkemizin geçtiğimiz 16 yılda kat ettiği mesafeyi geçmişle mukayese etme imkânı olmayanlara o günleri anlatmak kolay değil. 24 Haziran’da ülkemizin istikbaline yön verecek tarihî bir seçim yaşanacak. 16 Nisan’da Cumhurbaşkanlığı Sistemini onaylayarak araladığımız o büyük ve güçlü Türkiye kapısını 24 Haziran’da ardına kadar açmalıyız. Türkiye, toplumsal barış ve ekonomik kalkınma yolunda önemli mesafeler aldı. Kimsenin AK Parti ile yarışması mümkün değildir. Bizim arkamızda, 16 yıllık tecrübemiz, icraatımız var. Bizim milletimize gururla gösterdiğimiz başarılar, karnemiz ortada. Biz milletimize, güçlü Meclis, güçlü hükûmet, güçlü Türkiye sözü veriyoruz” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yıldız, Şanlıurfalıların Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı çok sevdiğini ve güvendiğini belirterek, 24 Haziran’daki seçimlerde Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylarını Cumhurbaşkanımıza vereceğini, her seçimde olduğu gibi yine rekor oy çıkağına inandığını söyledi.

ak parti şanlıurfa il başkanı yıldız’dan seçim önerisi
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret