Başkan Resul Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor

Başkan Resul Yılmaz: “24 Haziran seçimleri çok önemli”

Başkan Resul Yılmaz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Bu içerik 388 kez okundu.

Siverek Belediye Başkanı Resul Yılmaz, yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesi vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerini aralıksız sürdürüyor.

Sabahın ilk ışıklarıyla vatandaş ziyaretlerinin yanı sıra esnaf gezilerine devam eden Belediye Başkanı Resul Yılmaz, Esmerçayı Mahallesi esnafının ardından Şair İbrahim Rafet Mahallesi esnaflarını gezdi.

Esnaf ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Resul Yılmaz, 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatarak, destek istedi.

Esnaf ve vatandaşlardan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıkmalarını isteyen Başkan Yılmaz, güçlü meclis, güçlü hükümet, güçlü Türkiye vurgusu yaptı. Türkiye’nin zor dönemlerden geçtiğini ve sahip çıkılması gerektiğini belirten Yılmaz, “İstikrar için, ekonomi için birlik olmak için Cumhurbaşkanımız ve AK Partimize destek olmamız gerekiyor. Güçlü bir Cumhurbaşkanı ve güçlü bir meclis ile daha güzel günler göreceğiz.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın desteklenmesinin yanında mecliste de güçlü olabilmesi için mutlaka AK Parti’nin de desteklenmesi gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “2 ayağından biri kırık olan bir insanın sağlıklı yürümesi düşünülemez. 24 Haziran seçimleri de buna benziyor, her ikisinin de güçlü olması gerekiyor.” diye konuştu.

Başkan Yılmaz’a destek sözü veren esnaflar, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyeceklerini dile getirdi.

Esnaf ve vatandaş ziyaretleri sırasında Başkan Yılmaz’a, Belediye Başkan Vekili Hamdi Hatipoğlu eşlik etti.

Başkan Resul Yılmaz seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
DSP'de bir İstanbul istifası daha
DSP'de bir İstanbul istifası daha
Adana'da çok sayıda gözaltı
Adana'da çok sayıda gözaltı