Tecrübeli isim Kırıkçı, SKM’de işleri başarılı şekilde koordine ediyor

Ak Parti Şanlıurfa il Seçim koordinasyon Başkanlığına tecrübeli isim il Başkan Yardımcısı Abdurrahman Kırıkçı atanmıştı. Başkan Kırıkçı, Ak Parti ile ilgili program, etkinlik, propaganda, adayların program yönlendirmesi ve diğer işleri başarılı şekilde koordine ederek takdiri topluyor.

Tecrübeli isim Kırıkçı, SKM’de işleri başarılı şekilde koordine ediyor
Bu içerik 723 kez okundu.

Türkiye 24 Haziran’da yapılacak erken seçimde hem milletvekili genel hem de cumhurbaşkanlığı seçimini birlikte yapılacak. Seçim çalışmaları için AK Parti, il ve ilçede SKM oluşturarak çalışmalarını koordineli bir şekilde yürütüyor. Bu kapsamda AK Parti Şanlıurfa SKM Başkanlığına geçtiğimiz seçim dönemlerinin de başkanlık yapan Abdurrahman Kırıkçı getirildi. Başkan Kırıkçı, çeşitli alanlarındaki tecrübesiyle mükemmel işler çıkartıyor.

BAŞKAN KIRIKÇI: HUZURUNUN VE GÜVENLİĞİNİN ARTMASINDAN RAHATSIZ OLANLAR VAR

AK Parti Şanlıurfa İl SKM Başkanı Kırıkçı, “Urfa, sadece sabır timsali olan Eyüp Peygamberin değil, aynı zamanda inancı uğruna ateşe atılmayı göze ayan İbrahim Peygamberin de şehridir. Bu ülkenin ve milletin bekası için gerektiği kadar sabrederiz, ama nihayetinde, Rabbimize sığınarak ateşe atılma pahasına ezanımızdan, bayrağımızdan, ecdadın emanetlerinden vazgeçmeyiz. Türkiye’nin büyümesinden, zenginleşmesinden, huzurunun ve güvenliğinin artmasından rahatsız olanlar var. Son 4-5 yıldır gerek diğer devletler gerekse içimizdeki muhalifler, özellikle Cumhurbaşkanımız Erdoğan nezdinde AK Partiyi düşman ilan etmişler.

KIRIKÇI: MESELE, TÜRKİYE MESELESİDİR

Özellikle Almanya’nın başını çektiği bir gurup Türkiye aleyhinde çalışıyor. İçimizdeki hainlerde milletin huzurunu kaçırmaya çalışıyor. Şunu unutmamak lazım. Her ne kadar muhalefet ve din düşmanları ile Türkiye’nin büyümesini ve gelişmesini istemeyen devletler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan rahatsızlık duyduklarını dile getiriyorlarsa da, mesele Türkiye meselesi. Türkiye’nin başında da Erdoğan var. Gerçekten çok uyanık olmamız lazım. Onun için diyoruz ki; 24 Haziran seçimleri çok çok önemli. Onun için diyoruz ki; Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylarımız Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekili seçimlerin de de AK Partiye oy veriniz” dedi.

‘BÖLMEK İSTEYENLERE ASLA MÜSAADE ETMEYECEĞİZ’

AK Parti İl SKM Başkanı Kırıkçı, “Şanlıurfa, Kürdü ile Arabı ile Türküyle hangi kökenden olursa olsun bütün vatandaşların birlik, beraberlik, kardeşlik, dayanışma ve huzur içinde yaşadığı bir şehir. Bölmek isteyenlere asla müsaade etmeyeceğiz. Kardeşlik manzarası tüm Türkiye’ye örnek olacak Şanlıurfa’mız, Suriye’den gelen 500 binin üzerinde muhacire ensar oldu. Biz, onlara kapılarımızı kapamadık. Huzur ve güven içinde yaşadığı emin bir belde olduk. Herkes şunu çok iyi bilmeli ki; Türkiye’yi bölemeyecekler. Türk’ü, Kürt’ü, Arap’ı birbirine kırdıramayacaklar. Bu memlekette Kürt, Türk, Arap olsun herkes, istisnasız aynı haklara sahiptir” ifadelerine yer verdi.

Tecrübeli isim Kırıkçı SKM’de işleri başarılı şekilde koordine ediyor
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret