“Akçakale esnafı kan ağlıyor”

Seçim çalışmaları kapsamında Akçakale esnafını ziyaret eden HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekilli Adayı Mustafa Koç, esnafın kan ağladığını, bir an önce esnafın desteklenmesine yönelik adımların atılması gerektiğini söyledi.

“Akçakale esnafı kan ağlıyor”
Bu içerik 400 kez okundu.

HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekilli adayı Mustafa Koç ve beraberindeki partili heyet, seçim çalışmaları kapsamında Akçakale ilçesinde esnafı ziyaret ederek destek talebinde bulundu.

Koç’a yakın ilgi gösteren Akçakale esnafı, mevcut siyasilerden kendilerine hayır gelmediğini, sürekli aynı kişilerin denendiğini ve bir değişimin şart olduğunu ifade etti.

Ziyaret ettiği esnaftan yoğun ilgi gören Milletvekili adayı Koç, Ziyaret sonrası gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Akçakale Aşağı Çarşı esnafını ziyaret ettiklerini dile getiren HÜDA PAR Milletvekili adayı Koç, şunları söyledi:

“Ziyaretimizde hakikaten esnafımızın kan ağladığını gördük. Özellikle de Aşağı Çarşı esnafımızın durumunun çok kötü olduğuna müşahede ettik. Bizler HÜDA PAR olarak; seçimlerden aylar önce de kamu kurumlarının Yukarı Çarşı’ya taşınmasıyla Aşağı Çarşı esnafının sıkıntı çekeceğini söylemiştik. Konuyu gündeme getirmemize rağmen hiç bir adım atılmadı. Yine bir kez daha aylar öncesinde yaptığımız çağrıyı yeniliyoruz. Bir an önce esnafın desteklenmesine yönelik adımların atılmalıdır.  Gerekirse faizsiz kredi de verilmeli ama mutlaka esnafın kanayan yararı tedavi edilmelidir. ” 

“Akçakale esnafı kan ağlıyor”
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
İzmir’de bir erkek, eşini yaraladı
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret
Türkiye’nin Expo Komiseri’nden Büyükelçi Önen’e ziyaret