Özyavuz’dan İlçelere Teşekkür Ziyareti

MHP MYK üyesi Şanlıurfa milletvekili İbrahim Özyavuz ilçelere teşekkür gezileri kapsamında bugün Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerini ziyaret etti.

Özyavuz’dan İlçelere Teşekkür Ziyareti
Bu içerik 655 kez okundu.

Özyavuz yaptığı açıklamada; Teşekkür etmek ve vatandaşlarımızla bir araya gelmek için ilçelerimizi geziyoruz bugünde Ceylanpınar ve Viranşehir’deyiz. İki aylık seçim çalışmaları sonucunda 24 haziran seçimlerini atlattık. Öncelik hedefimiz olan cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ilk turda farklı bir oy oranı ile tekrar seçmeyi başardık. Bu vesile ile Türkiye’nin önü artık açıldı. İkinci bir husus 24 Haziran seçimleri öncesi televizyon ekranlarında sürekli gördüğümüz kendisine aydın insan diye isimlendiren sahışların MHP’nin oy oranının Türkiye’de yüzde beşlerde olduğunu iddia edip MHP’ye karşı kara propaganda yürütmelerine rağmen MHP’nin Türkiye geneli aldığı oy oranı ile tek başına tüm engellere rağmen baraj sorunu olmadığını kamuoyuna göstermiş olmasıdır.
MHP 19 yıl aradan sonra Şanlıurfa’da yüksek bir oy oranı ile milletvekili çıkardı, bu hususta Ceylanpınar ve Viranşehir’inde desteği büyüktür. Bizi sevindiren husus Viranşehir ve Ceylanpınar’ın sayı olarak çok olmasa da her mahallesinden bize oy gelmesidir buda MHP’nin artık her yerde olduğunun göstergesidir. MHP Şanlıurfa’da Türkiye ortalamasının üstüne çıkmıştır. Türkiye genelinde Harran ilçemiz cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oyu vererek Türkiye birincisi olmuştur.MHP’ de Harran’da aldığı yüzde 50.9 oy oranı ile bu başarıya büyük katkı sağlamıştır.
Bundan sonraki süreçte daha önce size söz verdiğimiz gibi Urfa’nın tüm sorunlarını çözmek için tüm kadrolarımızla seferber olacağız. Meclis açılır açılmaz elektrik sorununu çözmek için meclise önerge vereceğiz. Ve sürekli ilçelerimizi ziyaret ederek sizlerin arasında olacağız; dedi.

Özyavuz’dan İlçelere Teşekkür Ziyareti
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Yeni askerlik sistemine ilişkin teklife son şekli verildi
Yeni askerlik sistemine ilişkin teklife son şekli verildi
Hozat’ta 1 kadın öldürüldü
Hozat’ta 1 kadın öldürüldü