Siverek belediyesinden dolu dolu yaz okulu

Siverek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü çocuklar ve gençler için eğlenceli ve dopdolu bir yaz programı hazırladı.

Siverek belediyesinden dolu dolu yaz okulu
Bu içerik 394 kez okundu.

Siverek Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından çocukların eğlenceli ve verimli bir tatil geçirmeleri için her yaz açılan yaz okulu bu yıl 17 branşta birden açılacak.

 Karate, Bilgisayar, satranç, ebru sanatı, futbol, folklor, gitar, bağlama, voleybol ve yüzme gibi gençlerin becerilerini artıracak kursların yanı sıra öğrencilerin keyifli vakit geçirebilmeleri için, geziler, piknikler, sinema gösterimi gibi sosyal etkinlikler de düzenlenecek. 

Spor ve Eğlence Bir arada

Yaz okullarının çok kapsamlı olduğunu ifade eden Başkan Yardımcısı Hasan Postacı yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Spor ve eğlencenin bir arada yaşanacağı yaz okullarımızda amacımız öğrencilerimizin eğlenirken öğrenmelerine imkan sağlamak, malumunuz sıcaklıkların yüksek olduğu bir bölgede yaşıyoruz, bu nedenle elimizden geldiği kadarıyla öğrencilerimizin yaz tatillerini keyifli geçirmelerini sağlamaya çalışıyoruz. Öğrencilerimize sosyal ve kültürel aktiviteler yapma imkanı sunmanın yanında, Kur’an-ı kerim, temel İslami bilgiler gibi manevi konularda öğrencilerimize dersler vermekle beraber, Türkçe ve Matematik dersleri vererek de okul derslerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.”dedi.

Öğrenciler yaz okulu boyunca çeşitli etkinlikler düzenleyecek olup, tekne gezisiyle Takoran vadisinin güzelliklerini görme imkanı bulacak.

 

 

  

  

Siverek belediyesinden dolu dolu yaz okulu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli
Bu Sergiye Mutlaka Gidilmeli
Başkan Kuş’tan 23 Nisan Mesajı
Başkan Kuş’tan 23 Nisan Mesajı