Başkan Demirkol, Yüzme Kursundaki Gençlerle Buluştu

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Ahmet Yesevi Mahallesindeki Haliliye Belediyesi Yüzme Havuzunda kurs alan gençlerle bir araya geldi. Yüzme antrenörlerinden bilgiler alan Başkan Demirkol, “12 farklı branşta yaz kurslarımız devam etmektedir. Haliliye bölgemizdeki okullarımızın salonlarını yeniden düzenleyerek gençlerimizin hizmetine açtık” dedi.

Başkan Demirkol, Yüzme Kursundaki Gençlerle Buluştu
Bu içerik 274 kez okundu.

Başkan Fevzi Demirkol’un talimatlarıyla gençlerin spor yapmalarını sağlamak ve milli sporcular yetiştirmek amacıyla Spor İşleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 4’üncü kez açılan Yaz Spor Okulları, 800’ü aşkın gençle 12 farklı branşta devam ediyor. Başkan Demirkol da, gençlerin eğitim aldığı salonları ziyaret ederek, sporcu gençlerle buluşuyor. Gençlerin yüzme eğitimi aldığı Ahmet Yesevi Mahallesindeki Yüzme Havuzunu Belediye Meclis Üyesi Emin Coşkun ile ziyaret eden Başkan Fevzi Demirkol, cankurtaran ve antrenörler ile veliler tarafından karşılandı. Havuzdaki çalışmalarla ilgili bilgiler alan Başkan Demirkol, yüzme eğitimi alan gençlerle de bir araya geldi. Gençlerle sohbet edip, havuzla ilgili teşekkürlerini alan Başkan Demirkol, yüzmeyi yeni öğrenen kursiyerlerin yarışının da startını verdi.

Devam eden kurs çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Başkan Fevzi Demirkol, şunları söyledi:

“Haliliye Belediyesi olarak eğitim döneminde gençlerimizin eğitimiyle, yaz tatilinde de gençlerimizin sporla ilişkisini devam ettirmek istiyoruz. 12 farklı branşta yaz kurslarımız devam etmektedir. Haliliye bölgemizdeki okullarımızın salonlarını yeniden düzenleyerek gençlerimizin hizmetine açtık. Bu salonlarımızda çeşitli branşlarda kurslarımız devam ediyor. Burada sporcular yetiştirmek, sağlı bir nesil yetiştirmeyi hedeflemekteyiz. Gençlerimizin yazın hem serinlemek hem de yüzme sporunu öğrenmeleri adına yüzme kurslarımız da devam etmektedir. Ahmet Yesevi Mahallemizdeki havuzumuz, gün boyu açıktır. Buradaki kurslarımıza kayıtlarımız da devam etmektedir. Bu gençlerimizin sadece yazın değil, kışın da yüzmeye devam etmelerini sağlamak istiyoruz. Bunun için yapmış olduğumuz kapalı yüzme havuzumuz yakın bir zamanda hizmete girecektir. Halkımızın bu kurslarımıza gelmelerini, sporcu ve sportmen bir nesil, sporcu bir ahlakıyla yetişmiş milli ve manevi değerlerini bilen, yaşayan bir nesil yetiştirmek arzusundayız. İnşallah bu gençlerden milli sporcularımız çıkacaktır.”

 

Başkan Demirkol, temaslarını tamamladıktan sonra yüzme havuzundan ayrıldı.

Başkan Demirkol Yüzme Kursundaki Gençlerle Buluştu
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Ak Parti Haliliye Meclis üyesi Listesi Açıklandı
Ak Parti Haliliye Meclis üyesi Listesi Açıklandı
Beyazgül, Sorkânlılarla Bir araya geldi
Beyazgül, Sorkânlılarla Bir araya geldi