ASKON:”Türk Lirası Kullanarak, Yerli Malı Tüketeceğiz”

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, Ülkemize yönelik ekonomik saldırıları şiddetle kınıyor, hükümetimize güveniyoruz” dedi.

ASKON:”Türk Lirası Kullanarak, Yerli Malı Tüketeceğiz”
Bu içerik 302 kez okundu.

Şahin, “Bu saldırılardan ülkemiz ve milletimiz daha da güçlenerek çıkacaktır. Dış güçler amaçlarına ulaşamayacaklardır.” dedi.
Türkiye’yi birçok defa farklı senaryolarla dize getirmeye çalışan güçlerin, son olarak ekonomik savaş başlattığına dikkat çeken Şahin, döviz kuru ile başlatılan saldırılara en iyi cevabı yine Milletimizin vereceğini söyledi.
Milletimiz bu saldırılara karşı daha da kenetleneceğini ve dış güçlerin hiç bir zaman amaçlarına ulaşamayacaklarını kaydeden Şahin, ” Her türlü terör örgütleri aracılığıyla ülkemizi hedef alanların ekonomik saldırıları da, bugüne kadar olduğu gibi geri püskürtülecektir. Türkiye Cumhuriyeti, bugüne kadar kendisini ispatlamış büyük bir devlettir. Devletimiz her türlü önlemi alarak bu saldırıyı da atlatacağına inancımız tamdır ” diye konuştu.
Döviz kuru üzerinden başlatılan ekonomik saldırılara karşı, Milletimizin birlik ve beraberlik içinde hareket etmesinin önemine işaret eden Şahin,”Türk lirası kullanarak, yerli malı tüketeceğiz” dedi.

ASKON:”Türk Lirası Kullanarak Yerli Malı Tüketeceğiz”
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Raydan çıkan yük treni devrildi
Raydan çıkan yük treni devrildi
Büyükşehir Belediyesi ‘Göbeklitepe’ programlarını iptal etti
Büyükşehir Belediyesi ‘Göbeklitepe’ programlarını iptal etti