O Dolandırıcı Akçakale’de Yakaladı

Telefonla kendisini hakim, savcı ve polis olarak tanıtıp 9 kişiyi dolandırıcılıkla suçlanan firari şüpheli Akçakale’de yakalandı.

O Dolandırıcı Akçakale’de Yakaladı
Bu içerik 898 kez okundu.

Telefonla aradıkları kişilere kendilerini hakim, savcı ve polis olarak tanıtan şebekenin firari üyesi, Şanlıurfa İl Jandarma ekiplerinin teknik takibi sonrası Akçakale ilçesinde bulunan babasının evinde yakalandı.

Jandarmadan yapılan yazılı açıklamada:”06 Temmuz 2018 tarihinde kendisini telefonla hakim ve savcı olarak tanıtıp (9) vatandaşı aynı yöntemle dolandırarak halen firarda olan şüpheli M.Ç. isimli şahıs Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yapılan istihbari çalışma ve uzun süreli takip sonucu bayram sebebiyle Akçakale ilçesinde bulunan babasının evine geleceği duyumunun alınması üzerine Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden 20 Ağustos 2018 günü saat 23.00’da babasının ikamet ettiği adresinde icra edilen operasyon sonucu şüpheli şahıs evde yakalanarak göz altına alınmıştır.”ifadelerine yer verildi.

JANDARMA BASIN DUYURUSU
06 Temmuz 2018 tarihinde kendisini telefonla hakim ve savcı olarak tanıtıp (9) vatandaşı aynı yöntemle dolandırarak halen firarda olan şüpheli M.Ç. isimli şahıs Şanlıurfa İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca yapılan istihbari çalışma ve uzun süreli takip sonucu bayram sebebiyle Akçakale ilçesinde bulunan babasının evine geleceği duyumunun alınması üzerine Adli makamlardan alınan arama kararına istinaden 20 Ağustos 2018 günü saat 23.00’da babasının ikamet ettiği adresinde icra edilen operasyon sonucu şüpheli şahıs evde yakalanarak göz altına alınmıştır. 
Kamuoyuna saygıyla duyurulur. 

 

O Dolandırıcı Akçakale’de Yakaladı
Advert
Yorum Yap
Kalan karakter sayısı : 500
BENZER ÇEKEBİLİR X
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Balat'ta 3 katlı ahşap bina çöktü
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde
Başkan Baydilli’den Engelli Vatandaşlara Müjde